Rezultati 5. tekme za DP SIQHA, Grad Prestranek
Horsemanship Walk &Trot
- Tjaša Koselj - Snapper Flay Glo 72
- Luka Potočnik - Tic Tac Taris 66
- Manca Grilj - Zippo Chic Please 63
- Marlene Ivančič - Sunlights Sun Glo 55
- Sara Pavčič - Hot Blue Eye Cody 50
Horsemanship Youth
- Lucija Kljun - Miss Hot Kim 78
- Nestl Skitek - Miss Spat O Lena 74
- Urša Kepa - GK Dreamboy 72
- Janez Lukman - Zippo Chic Please 70
- Tjaša Koselj - Snapper Flay Glo 58
- Robin Zdovc - Dry Midnight Badger 55
- Luka Potočnik - Tic Tac Taris 50
- Sara Pavčič - Hot Blue Eye Cody 40
Horsemanship Rookie
- Urša Kepa - GK Dreamboy72
- Brina Dacar - SM taris sunny day66
- Taja Trček - RB Antar Country 62
- Matic Zobavnik - Zippo Chic Please 50
- Tjaša Koselj - Snapper Flay Glo 40
Horsemanship Amateur
- Tajda Marenk - Century Tabasco 74
- Kim Janezic - Dry Midnight Badger 71
Horsemanship Open
- Tajda Marenk - Century Tabasco 74
- Eva Prašnikar - Aint She Unbreakable 72
Trail Youth
- Matic Zobavnik - Aint She Unbreakable 70,5
- Lucija Kljun - Miss Hot Kim 68,5
- Luka Potočnik - Tic Tac Taris 58
Marlene Ivančič - Sunlights Sun Glo 0
Trail Rookie
1. Brina Dacar - SM taris sunny day 66
Trail Amateur
- Kim Janezic - Dry Midnight Badger 68,5
- Tajda Marenk - Century Tabasco 59
Trail Open
- Tajda Marenk - Century Tabasco 50,5
Eva Prašnikar - Aint She Unbreakable 0
Ranch Riding Youth
- Lucija Kljun - Miss Hot Kim 68,5
- Marlene Ivančič - Sunlights Sun Glo 63,5
Ranch riding rookie
- Brina Dacar - SM taris sunny day 63
- Urša Kepa - GK Dreamboy 59
- Matic Zobavnik - Zippo Chic Please 58,5
Ranch Riding Amateur
- Kim Janezic - Dry Midnight Badger 62
Reining Rookie
Taja Trček - RB Antar Country 0
Reining Open
- Matic Zobavnik - Antarmiro 70,5
- Lucija Kljun - Miss Spat O Lena 70
- Maruša Flajs - Miss Spat O Lena 68,5
- Lucija Kljun – Antarmiro 68
Taja Trček - RB Antar Country 0
Reining L
- Taja Trček - RB Antar Country 67
TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA
Horsemanship walk and trot
- Pia Okrogar - Luna 60
Horsemanship Youth
- Monika Kočar - Lipe 76
Horsemanship Open
- Matej Rudolf - Benjo 60
Trail Youth
- Ada Osolnik - Red Shorty Dry 65
Trail Rookie
- Matej Rudolf - Benjo 46,5
Ranch Riding Youth
- Ada Osolnik - Red Shorty Dry 65
Ranch Riding Rookie
- Monika Kočar - Lipe 69
Reining L
- Ada Osolnik - Red Shorty Dry 63,5
Monika Kočar - Lipe 0
ocenjevalni listi