ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki v kategoriji ‘!!! Rezultati DP SIQHA !!!’

REZULTATI:

Horsemanship Walk &Trot

  1. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 76       
  2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 75       
  3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 72       
  4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 71       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 68       
  6. Janez Lukman – Zippo Chic Please 60       

Horsemanship Youth

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 91       
  2. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 84       
  3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 74       
  4. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 72       
  5. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 70       
  6. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 64       
  7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 63       
  8. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 60       
  9. Janez Lukman – Zippo Chic Please 58       

Horsemanship Rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 75       
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day 73       
  3. Taja Trček – RB Antar Country 72       
  4. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 60       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 58                   

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 81
  2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 58                   

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 96       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 79       

Trail Youth

  1. Monika Kočar – Lady Lipa 69,5    

 Luka Potočnik – Tic Tac Taris  0         

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 67       

  Monika Kočar – Lady Lipa 0         

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 66,5    
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 64,5    

Trail Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable  72       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 62,5    

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 74       
  2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 63       

Ranch Riding  Rookie

  1. Brina Dacar – SM taris sunny day 70       
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 67       
  3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco  65       
  4. Taja Trček – RB Antar Country 62,5    

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68,5                            

Ranch Riding Open

/

Reining Youth

  /

Reining Rookie

/               
Reining Amateur

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz  70,5          

Reining Open

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 71,5    
  2. Lucija Kljun – Antarmiro 69       

 

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship Walk and Trot

  1. Pia Okrogar – Luna (IK)  65       

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe (IK)  80       

Reining L

  1. Taja Trček – RB Antar Country  70       
  2. Monika Kočar – Lipe (IK) 66,5

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe (IK) 73       

 

Ocenjevalni listi

Horsemanship Walk &Trot

  1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris   80       
  2. Tjaša Koselj – Snapper flay glo   76
  3. Janez Lukman – Zippo Chic Please   74,5    
  4. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz    74
    Sara Pavčič – Hot blue eye cody  0         

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 92       
  2. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 90       
  3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 88,5    
  4. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 88       
  5. Urša Kepa – GK Dreamboy 80,5    
  6. Tjaša Koselj – Snapper flay glo 80       
  7. Sara Pavčič – Hot blue eye cody 78       

Horsemanship Rookie

  1. Taja Trček – RB Antar Country   90       
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy  86,5    
  3. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day  86       

       Ines Fartelj – RB Dream As Seco  0         

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 86       

      Ines Fartelj – RB Dream As Seco 0         

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 90       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 88       

        Lucija Kljun – Antar Miro 0         

Trail Youth

  1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 65,5

Trail Rookie

      1. Brina  Dacar – SM Taris Sunny Day 64

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger  64       

  Tajda Marenk – Century Tabasco  0         

Trail Open

Tajda Marenk – Century Tabasco  0

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim  72       

Ranch riding  rookie

    1. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day  67
    2. Urša Kepa – GK Dreamboy  66 
    3. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 58       

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger  62       
  2. Taja Trček – RB Antar Country 58,5                

Ranch Riding Open

/

Reining Youth

/

Reining Rookie

/         

Reining Amateur

/       

Reining Open

  1. Lucija Kljun – Antar Miro  68

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship walk and trot

  1. Pia Okrogar – Luna (IK) 76       

Horsemanship Youth

  1. Stefi Zdovc – Luna (IK) 76

Reining L
Taja Trček – Rb Antar Country 0

ocenjevalni listi

Galerija slik

Naša prva letošnja tekma je za nami!

Zahvaljujemo se organizatorju-Ranchu Marina za odlično organizacijo sploh prve SIQHA tekme na njihovem čudovitem ranču in se veselimo vseh naslednjih!

 

Horsemanship Walk &Trot
1. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 69
2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 68
3. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 67,5
4. Anja Golob – Tic Tac Taris 59
5. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 57

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 71,5
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 66
3. Nuša Gradišek – Lady Lipa 65
4. Anja Golob – Tic Tac Taris 61
5. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 60
6. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 52
7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 47
8. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 45
9. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 44

Horsemanship Rookie
1. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day 70
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 69
3. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 57,5
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 55
5. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 53
6. Domen Kastelic – Valentino Badger 51,5
7. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 46
Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 0
Taja Trček – RB Antar Country 0
Ana Kastelic – Last Hollywood Queen 0

Horsemanship Amateur
1. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 60
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 37
Tajda Marenk – Century Tabasco 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 68
2. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 64
3. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 57
4. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 56
5. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 39

Trail Youth
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa 68
2. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 59
Luka Potočnik – Tic Tac Taris 0

Trail Rookie
1. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day 65
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 57,5
Ana Kastelic – Last Hollywood Queen 0

Trail Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67
2. Tajda Marenk – Century Tabasco 64
Brina Dacar – SM Taris Sunny Day 0

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 60,5
2. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 36,5
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 0

Ranch Riding Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 67,5
2. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 61

Ranch Riding Rookie
1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 69,5
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa 67
3. Domen Kastelic – Valentino Badger 60,5
4. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 59
5. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 53
Ana Kastelic – Last Hollywood Queen 0
Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
2. Taja Trček – RB Antar Country 66

Ranch Riding Open
1. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 66,5
2. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 64,5
Aljaž Urbiha – Lady Sugar Bars 0
Lucija Kljun – Miss Spat Olena 0

Reining Youth
/

Reining Rookie
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 0

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 68

Reining Open
1. Gal Grahelj – Walla Whiz a Dun It 71,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 70
2. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 70
4. Gal Grahelj – Peppys Great Li Okie 69,5
5. Aljaž Urbiha – Nu Cash for Quixote 69

IZVEN KONKURENCE, TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe 71
2. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 69

Trail Youth
1. Monika Kočar – Lipe 67,5
2. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 67

Ranch riding Youth
1. Monika Kočar – Lipe 70
2. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 67

Ranch Riding Rookie

1.Monika Kočar – Lipe 70

Ranch Riding Open
Wolfgang Meyer – Junior 0

Reining L
1. Taja Trček – RB Antar Country 68
2. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 66
3. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 63

ocenjevalni listi

REZULTATI SOBOTA, 4.11.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Golob – Tic Tac Taris 66,5
2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 57
3. Ruj Leban – Whisper Promise 56
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 40

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 71
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 70
3. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 69,5
4. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 67
5. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 65,5
6. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 59
7. Ruj Leban – Whisper Promise 45

Horsemanship novice
1. Taja Trček – Rb Antar Country 69
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 68,5
3. Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 56
4. Anton Godec – Raynolds badger 46
5. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 35
6. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 20

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 70,5
2. Marusa Flajs – jeronimo Chic 70
3. Sašo Studen – Oak genuine star 59
4. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 68,5
Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 0

Trail Youth
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 68,5
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 67
3. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 62,5

Trail Novice
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 69,5
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 62,5

Trail Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 69
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 64
3. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 45

Ranch riding novice
1. Anton Godec – Raynolds badger 62,5
Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Ranch Riding Amateur
1. Taja Trček – Rb Antar Country 68,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5
3. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 67
4. Sašo Studen – Oak Genuine Star 63
Sašo Studen – Raynolds Badger 0

Ranch Riding Open
1. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 68

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 68,5

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 69,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 69,5
Sašo Studen – Oak Genuine Star 0
Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 0

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 71,5
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Ruj Leban – Frajla (IK) 56
2. Luka Potočnik – Eva (IK) 0

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 71,5
2. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 59
3. Robin Zdovc – Princ Secondo (IK) 44,5
4. Ruj Leban – Frajla (IK) 40

Horsemanship novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 18

Trail Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 70
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 63

Ranch riding youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 68,5
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 59,5
3. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 58

Ranch riding novice
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 67
2. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 60,5

Reining L
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 63,5
2. Taja Trček – RB ANTAR COUNTRY 59,5

Ocenjevalni listi, sobota 4.11.2017

REZULTATI NEDELJA, 5.11.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 64,5
2. Anja Golob – Tic Tac Taris 63,5
3. Ruj Leban – Whisper Promise 57
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 20

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 71,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70
3. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 66,5
4. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 59,5
5. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 59
6. Ruj Leban – Whisper Promise 51
7. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 20

Horsemanship novice
1. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 70
2. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 68
3. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 65
4. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 63
5. Urša Kepa – GK Dreamboy 60,5
6. Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 24,5
7. Anton Godec – Raynolds Badger 20

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 71
2. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68,5
3. Taja Trček – Rb Antar Country 68
4. Sašo Studen – Oak Genuine Star 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 69,5
2. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 61,5

Trail Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 70
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
3. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 68,5
Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 0

Trail Novice
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 65
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 63

Trail Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5
2. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 48,5

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 71,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 68
4. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 67,5

Ranch riding novice
1. Taja Trček – Rb Antar Country 68
2. Anton Godec – Raynolds Badger 65,5
3. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 41,5
Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 0

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
2. Sašo Studen – Oak Genuine Star 69
3. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68

Ranch Riding Open
1. Boštjan Urbančič – Gk War Leo Gunsmoke 66,5
2. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 65,5
3. Boštjan Urbančič – Raynolds Badger 62

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69,5

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71
2. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 67,5
3. Sašo Studen – Oak Genuine Star 63

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 72,5
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71,5
3. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69,5

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Lara Miklič – Princ secondo (IK) 64
2. Ruj Leban – Frajla (IK) 62
3. Luka Potočnik – Eva (IK) 57,5

Horsemanship Youth
1. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 60
2. Ruj Leban – Frajla (IK) 57,5
3. Robin Zdovc – Princ Secondo (IK) 38,5

Horsemanship novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 54,5

Ranch riding youth
1. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 31

Ranch riding novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 55

Reining L
1. Taja Trček – Rb Antar Country 67,5
2. Boštjan Urbančič – Gk War Leo Gunsmoke 65

Ocenjevalni listi, nedelja 5.11.2017

About Us

SIQHA je od maja 2009 AQHA International Affiliate – uradno mednarodno priznana podružnica AQHA. Od januarja 2012 je SIQHA članica Federation of European Quarter Horse Associations, FEQHA. Od 27. 6. 2013 imamo status PRIZNANE REJSKE ORGANIZACIJE v R Sloveniji!

Recent Comments