ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki v kategoriji ‘!!! Rezultati DP SIQHA !!!’

SOBOTA 3.11.2018

Horsemanship Walk &Trot

  1. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 72
  2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 66
  3. Manca Grilj – Zippo Chic Please 63
  4. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 55
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 50

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 78
  2. Nestl Skitek – Miss Spat O Lena 74
  3. Urša Kepa – GK Dreamboy 72
  4. Janez Lukman – Zippo Chic Please 70
  5. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 58
  6. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 55
  7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 50
  8. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 40

Horsemanship Rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy72
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day66
  3. Taja Trček – RB Antar Country 62       
  4. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 50
  5. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 40        

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 74     
  2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 71                        

Horsemanship Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 74    
  2. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 72

Trail Youth

  1. Matic Zobavnik – Aint She Unbreakable 70,5    
  2. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 68,5
  3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 58

      Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 0   

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 66       

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68,5    
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 59       

Trail Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 50,5       
      Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 0        

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 68,5
  2. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 63,5

 Ranch riding  rookie

  1. Brina Dacar – SM taris sunny day 63
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 59
  3. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 58,5

     

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 62                                           

Reining Rookie

 Taja Trček – RB Antar Country 0     

Reining Open

  1. Matic Zobavnik – Antarmiro 70,5    
  2. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 70
  3. Maruša Flajs – Miss Spat O Lena 68,5
  4. Lucija Kljun – Antarmiro 68 

              Taja Trček – RB Antar Country 0    

Reining L

  1. Taja Trček – RB Antar Country 67

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship walk and trot

  1. Pia Okrogar – Luna 60

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe 76       

Horsemanship Open

  1. Matej Rudolf – Benjo 60

Trail Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 65

Trail Rookie

  1. Matej Rudolf – Benjo 46,5

Ranch Riding Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 65

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe 69

Reining L

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 63,5

             Monika Kočar – Lipe  0

ocenjevalni listi sobota

NEDELJA, 4.11.2018

Horsemanship Walk &Trot

  1. Nestl Skitek – Miss Spat O Lena 72
  2. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 70  
  3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris            68       
  4. Manca Grilj – Zippo Chic Please 60
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 50
  6. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 40

 

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim76
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 74
  3. Nestl Skitek – Miss Spat O Lena 72
  4. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 66
  5. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 64
  6. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 60
  7. Janez Lukman – Zippo Chic Please 59
  8. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo  55       
  9. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 50

 

Horsemanship Rookie

  1. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 73
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 70
  3. Brina Dacar – SM taris sunny day 65      
  4. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo  62       
  5. Taja Trček – RB Antar Country 45       
  6. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 40

 

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 72     

                             

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable   80       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 74      

Trail Youth

  1. Matic Zobavnik – Aint She Unbreakable 68,5
  2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67       
  3. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 66       
  4. Luka Potočnik – Tic Tac Taris            62       
  5. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 46,5

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 65,5    

Trail Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 64       
  2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 63,5    

Trail Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5       
     

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 68
  2. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 63

Ranch riding  rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 65
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day 61,5
  3. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 57,5    

           

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 64                                           

Reining Rookie

  1. Taja Trček – RB Antar Country 67            

Reining Open

 

  1. Matic Zobavnik – Anatarmiro 67,5
  2. Lucija Kljun – Anatarmiro 66,5 
  3. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 63,5

       Taja Trček – RB Antar Country   0         

 

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship walk and trot

  1. Pia Okrogar – Luna 65

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe 70       

Horsemanship Open

  1. Matej Rudolf – Benjo 72

Trail Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 67,5  
  2. Monika Kočar – Lipe 66       

Trail Rookie

  1. Matej Rudolf – Benjo 55,5

Ranch Riding Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 64,5

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe 69

Reining L

  1. Monika Kočar – Lipe 67
  2. Matej Rudolf – Benjo 64

       Ada Osolnik – Red Shorty Dry  0      

ocenjevalni listi nedelja

Horsemanship Walk &Trot
1. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz, 72
2. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo,70
3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris,66
4. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody, 50
5. Janez Lukman – Zippo Chic Please,40

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy, 84
2. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz,76
3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo,74
4. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena,72
5. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger, 70
6. Taja Trček – RB Antar Country,60
7. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody,50
8. Luka Potočnik – Tic Tac Taris, 45
9. Janez Lukman – Zippo Chic Please, 40

Horsemanship Rookie
1. Urša Kepa – GK Dreamboy,70
2. Taja Trček – RB Antar Country,64
3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz, 62
Domen Kastelic – Valentino Badger, 0
Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody,
Ines Fartelj – RB Dream As Seco,0

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco,74
2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco, 62

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco,70
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable,0

Trail Youth
1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris,56

Trail Rookie
/

Trail Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco ,65,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger,65

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco, 51,5
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable, 0

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 70

Ranch Riding Rookie

1. Urša Kepa – GK Dreamboy, 64
2. Domen Kastelic – Valentino Badger, 63
3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco, 60,5

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger, 68,5

Ranch Riding Open
/
Reining Youth
/
Reining Rookie
1. Taja Trček – RB Antar Country, 66

Reining Amateur
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz, 67

Reining Open
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz,68
2. Lucija Kljun – Antarmiro, 65,5
Lucija Kljun – Miss Spat O Lena, 0

Reining L
1. Domen Kastelic – Valentino badger, 65,5
2. Taja Trček – RB Antar Country,64,5

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA
Horsemanship Walk and Trot
1. Pia Okrogar – Luna, 60

Horsemanship Youth
1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry,71
2. Monika Kočar – Lipe, 78

Ranch Riding Youth
1. Monika Kočar – Lipe ,71

Reining L
1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry (IK), 68,5
2. Monika Kočar – Lipe (IK), 66

Ocenjevalni listi Ranč Prebil

 

REZULTATI:

Horsemanship Walk &Trot

  1. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 76       
  2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 75       
  3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 72       
  4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 71       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 68       
  6. Janez Lukman – Zippo Chic Please 60       

Horsemanship Youth

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 91       
  2. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 84       
  3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 74       
  4. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 72       
  5. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 70       
  6. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 64       
  7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 63       
  8. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 60       
  9. Janez Lukman – Zippo Chic Please 58       

Horsemanship Rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 75       
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day 73       
  3. Taja Trček – RB Antar Country 72       
  4. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 60       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 58                   

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 81
  2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 58                   

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 96       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 79       

Trail Youth

  1. Monika Kočar – Lady Lipa 69,5    

 Luka Potočnik – Tic Tac Taris  0         

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 67       

  Monika Kočar – Lady Lipa 0         

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 66,5    
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 64,5    

Trail Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable  72       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 62,5    

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 74       
  2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 63       

Ranch Riding  Rookie

  1. Brina Dacar – SM taris sunny day 70       
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 67       
  3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco  65       
  4. Taja Trček – RB Antar Country 62,5    

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68,5                            

Ranch Riding Open

/

Reining Youth

  /

Reining Rookie

/               
Reining Amateur

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz  70,5          

Reining Open

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 71,5    
  2. Lucija Kljun – Antarmiro 69       

 

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship Walk and Trot

  1. Pia Okrogar – Luna (IK)  65       

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe (IK)  80       

Reining L

  1. Taja Trček – RB Antar Country  70       
  2. Monika Kočar – Lipe (IK) 66,5

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe (IK) 73       

 

Ocenjevalni listi

Horsemanship Walk &Trot

  1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris   80       
  2. Tjaša Koselj – Snapper flay glo   76
  3. Janez Lukman – Zippo Chic Please   74,5    
  4. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz    74
    Sara Pavčič – Hot blue eye cody  0         

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 92       
  2. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 90       
  3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 88,5    
  4. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 88       
  5. Urša Kepa – GK Dreamboy 80,5    
  6. Tjaša Koselj – Snapper flay glo 80       
  7. Sara Pavčič – Hot blue eye cody 78       

Horsemanship Rookie

  1. Taja Trček – RB Antar Country   90       
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy  86,5    
  3. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day  86       

       Ines Fartelj – RB Dream As Seco  0         

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 86       

      Ines Fartelj – RB Dream As Seco 0         

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 90       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 88       

        Lucija Kljun – Antar Miro 0         

Trail Youth

  1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 65,5

Trail Rookie

      1. Brina  Dacar – SM Taris Sunny Day 64

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger  64       

  Tajda Marenk – Century Tabasco  0         

Trail Open

Tajda Marenk – Century Tabasco  0

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim  72       

Ranch riding  rookie

    1. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day  67
    2. Urša Kepa – GK Dreamboy  66 
    3. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 58       

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger  62       
  2. Taja Trček – RB Antar Country 58,5                

Ranch Riding Open

/

Reining Youth

/

Reining Rookie

/         

Reining Amateur

/       

Reining Open

  1. Lucija Kljun – Antar Miro  68

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship walk and trot

  1. Pia Okrogar – Luna (IK) 76       

Horsemanship Youth

  1. Stefi Zdovc – Luna (IK) 76

Reining L
Taja Trček – Rb Antar Country 0

ocenjevalni listi

Galerija slik