ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki v kategoriji ‘!!! Rezultati DP SIQHA !!!’

REZULTATI TEKME NA RANČU PREBIL, 9.9.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Golob – Tic Tac Taris 65

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 86
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 78
3. Brina Dacar – SM taris sunny day 74
4. Taja Terezija Trček – RB Antar Country 70
5. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 64
6. Kim Janezic – SA Mia Top Reward 62
7. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 50

Horsemanship novice
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 62
2. Jure Ponikvar – Miss speedy zan par 52
3. Taja Terezija Trček – RB Antar Country 50
4. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 0
5. Brina Dacar – SM taris sunny day 0

Horsemanship Amateur
1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 70

Horsemanship Open
1. Tadej Klaužar – Gk war leo gunsmoke 63

Trail Youth
1. Brina Dacar – SM taris sunny day 65
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 39,5
Ana Potočnik – Tic Tac Taris 0

Trail Novice

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 60

Trail Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 59,5

Trail Open
/

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 68,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68
3. Urša Kepa – GK Dreamboy 66,5
4. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 63
5. Taja Terezija Trček – RB Antar Country 59

Ranch riding novice
1. Jure Ponikvar – Miss speedy zan par 53,5

Ranch Riding Amateur
1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 66,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 65

Ranch Riding Open
/

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 69
Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 0

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 67,5
3. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 67

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 70
2. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 69

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Lara Miklič – Princ Secondo 70

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe 76
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa 72
3. Robin Zdovc – Princ Secondo 60

Horsemanship novice
1. Monika Kočar – Lipe 70

Trail Youth
1. Monika Kočar – Lipe 68
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa 67,5

Trail Novice
Nuša Gradišek – Lady Lipa 64

Ranch riding youth
1. Monika Kočar – Lipe 69
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa 65,5

Ocenjevalni listi Ranč Prebil

Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Golob – Tic Tac Taris 78

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 88
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 78
3. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 72 (+)
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 72 (-)
5. Eva Hojnik – Sun King O Lena 52

Horsemanship novice
1. Matic Zobavnik – LAST HOLLYWOOD QUEEN 68
2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 50
Martina Ivančič – Denebola Side Bars T (Cassiopeia) 0
Eva Hojnik – Sun King O Lena 0

Horsemanship Amateur
1. Maruša Flajs – Jeronimo Chic 86

Horsemanship Open
/

Trail Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 68
2. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 66

Trail Novice
Martina Ivančič – Denebola Side Bars T (Cassiopeia) 0
Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 0

Trail Amateur
Kim Janezic – Dry Midnight Badger 0

Trail Open
/

Ranch Riding Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 71
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 68

Ranch riding novice
/

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 71
2. Maruša Flajs – Jeronimo Chic 66

Ranch Riding Open
/

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 67

Reining Novice
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 69
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 67,5

Reining Amateur
1. Maruša Flajs – Jeronimo Chic 68,5
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

Reining Open
Gal Grahelj – Jeronimo Chic 71
Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

IZVEN KONKURENCE
Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Pergar – Dry Midnight Badger (IK) 84
2. Stefi Zdovc – Luna (IK) 82
Lana Poličnik – Vidra 7 (IK) 0

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 92
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 81

Ranch riding youth
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 68
2. Lana Poličnik – 35 Vidra 7 (IK) 67,5
3. Monika Kočar – Lipe (IK) 67
4. Robin Zdovc – Eleana (IK) 54,5

Ranch Riding Amateur
Robin Zdovc – Eleana (IK) 0

Trail Youth
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 70
2. Monika Kočar – Lipe (IK) 67
3. Lana Poličnik – Vidra 7 (IK) 45

Ocenjevalni listi Golden Ranch

Na spodnjih povezavah si lahko ogledate vse rezultate, ki so jih v pretekli tekmovalni sezoni 2016 dosegli naši tekmovalci:

Rezultati DPSiqha2016 točke skupno

Rezultati skupno za tekmovanje izven konkurence

All around champion v kategoriji Youth: Lucija Kljun

Horsemanship Walk &Trot

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy; 64
  2. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger; 60

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena;  74
  2. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day,  66
    Urša Kepa – GK Dreamboy;  0

Horsemanship Amateur

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable; 76
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco; 72

 

Horsemanship Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco; 68

Trail Youth

  1. Kim Janežič – Dry Midnight Badger;68,5
  2. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day; 67,5

Trail Amateur

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable; 73
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco; 67

Trail Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco; 67

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena; 69,5
  2. Kim Janežič – Dry Midnight Badger; 65,5

Ranch Riding Amateur /

Ranch Riding Open

1Matej Rudolf – Dandy Snapper; 60

 Reining Youth

  1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz; 67,5
  2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena; 66,5

 Reining Novice

1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz;  70,5
2. Maruša Flajs – Jeronimo Chic;  70
3. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena; 67,5
Staša Šolar – Mr Mungo; 0

Reining Amateur

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz;  68,5
  2. Brane Ložar – AntarMiro; 68
  3. Maruša Flajs – Jeronimo Chic; 67
    Staša Šolar – Mr Mungo;  0

 Reining Open

1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic; 70
2. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz; 69
3. Gal Grahelj – Mr Mungo; 68
4. Brane Ložar – AntarMiro; 65,5
5. Ana Matičič – Freelanders Olena; 63

 

ocenjevalni-listi