ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

SOBOTA 3.11.2018

Horsemanship Walk &Trot

  1. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 72
  2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 66
  3. Manca Grilj – Zippo Chic Please 63
  4. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 55
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 50

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 78
  2. Nestl Skitek – Miss Spat O Lena 74
  3. Urša Kepa – GK Dreamboy 72
  4. Janez Lukman – Zippo Chic Please 70
  5. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 58
  6. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 55
  7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 50
  8. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 40

Horsemanship Rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy72
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day66
  3. Taja Trček – RB Antar Country 62       
  4. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 50
  5. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 40        

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 74     
  2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 71                        

Horsemanship Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 74    
  2. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 72

Trail Youth

  1. Matic Zobavnik – Aint She Unbreakable 70,5    
  2. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 68,5
  3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 58

      Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 0   

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 66       

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68,5    
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 59       

Trail Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 50,5       
      Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 0        

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 68,5
  2. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 63,5

 Ranch riding  rookie

  1. Brina Dacar – SM taris sunny day 63
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 59
  3. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 58,5

     

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 62                                           

Reining Rookie

 Taja Trček – RB Antar Country 0     

Reining Open

  1. Matic Zobavnik – Antarmiro 70,5    
  2. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 70
  3. Maruša Flajs – Miss Spat O Lena 68,5
  4. Lucija Kljun – Antarmiro 68 

              Taja Trček – RB Antar Country 0    

Reining L

  1. Taja Trček – RB Antar Country 67

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship walk and trot

  1. Pia Okrogar – Luna 60

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe 76       

Horsemanship Open

  1. Matej Rudolf – Benjo 60

Trail Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 65

Trail Rookie

  1. Matej Rudolf – Benjo 46,5

Ranch Riding Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 65

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe 69

Reining L

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 63,5

             Monika Kočar – Lipe  0

ocenjevalni listi sobota

NEDELJA, 4.11.2018

Horsemanship Walk &Trot

  1. Nestl Skitek – Miss Spat O Lena 72
  2. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo 70  
  3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris            68       
  4. Manca Grilj – Zippo Chic Please 60
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 50
  6. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 40

 

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim76
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 74
  3. Nestl Skitek – Miss Spat O Lena 72
  4. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 66
  5. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 64
  6. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 60
  7. Janez Lukman – Zippo Chic Please 59
  8. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo  55       
  9. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 50

 

Horsemanship Rookie

  1. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 73
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 70
  3. Brina Dacar – SM taris sunny day 65      
  4. Tjaša Koselj – Snapper Flay Glo  62       
  5. Taja Trček – RB Antar Country 45       
  6. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 40

 

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 72     

                             

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable   80       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 74      

Trail Youth

  1. Matic Zobavnik – Aint She Unbreakable 68,5
  2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67       
  3. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 66       
  4. Luka Potočnik – Tic Tac Taris            62       
  5. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 46,5

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 65,5    

Trail Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 64       
  2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 63,5    

Trail Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5       
     

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 68
  2. Marlene Ivančič – Sunlights Sun Glo 63

Ranch riding  rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 65
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day 61,5
  3. Matic Zobavnik – Zippo Chic Please 57,5    

           

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 64                                           

Reining Rookie

  1. Taja Trček – RB Antar Country 67            

Reining Open

 

  1. Matic Zobavnik – Anatarmiro 67,5
  2. Lucija Kljun – Anatarmiro 66,5 
  3. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 63,5

       Taja Trček – RB Antar Country   0         

 

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship walk and trot

  1. Pia Okrogar – Luna 65

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe 70       

Horsemanship Open

  1. Matej Rudolf – Benjo 72

Trail Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 67,5  
  2. Monika Kočar – Lipe 66       

Trail Rookie

  1. Matej Rudolf – Benjo 55,5

Ranch Riding Youth

  1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 64,5

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe 69

Reining L

  1. Monika Kočar – Lipe 67
  2. Matej Rudolf – Benjo 64

       Ada Osolnik – Red Shorty Dry  0      

ocenjevalni listi nedelja