ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Horsemanship Walk &Trot
1. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz, 72
2. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo,70
3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris,66
4. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody, 50
5. Janez Lukman – Zippo Chic Please,40

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy, 84
2. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz,76
3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo,74
4. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena,72
5. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger, 70
6. Taja Trček – RB Antar Country,60
7. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody,50
8. Luka Potočnik – Tic Tac Taris, 45
9. Janez Lukman – Zippo Chic Please, 40

Horsemanship Rookie
1. Urša Kepa – GK Dreamboy,70
2. Taja Trček – RB Antar Country,64
3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz, 62
Domen Kastelic – Valentino Badger, 0
Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody,
Ines Fartelj – RB Dream As Seco,0

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco,74
2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco, 62

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco,70
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable,0

Trail Youth
1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris,56

Trail Rookie
/

Trail Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco ,65,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger,65

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco, 51,5
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable, 0

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 70

Ranch Riding Rookie

1. Urša Kepa – GK Dreamboy, 64
2. Domen Kastelic – Valentino Badger, 63
3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco, 60,5

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger, 68,5

Ranch Riding Open
/
Reining Youth
/
Reining Rookie
1. Taja Trček – RB Antar Country, 66

Reining Amateur
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz, 67

Reining Open
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz,68
2. Lucija Kljun – Antarmiro, 65,5
Lucija Kljun – Miss Spat O Lena, 0

Reining L
1. Domen Kastelic – Valentino badger, 65,5
2. Taja Trček – RB Antar Country,64,5

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA
Horsemanship Walk and Trot
1. Pia Okrogar – Luna, 60

Horsemanship Youth
1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry,71
2. Monika Kočar – Lipe, 78

Ranch Riding Youth
1. Monika Kočar – Lipe ,71

Reining L
1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry (IK), 68,5
2. Monika Kočar – Lipe (IK), 66

Ocenjevalni listi Ranč Prebil