ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

REZULTATI:

Horsemanship Walk &Trot

  1. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 76       
  2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 75       
  3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 72       
  4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 71       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 68       
  6. Janez Lukman – Zippo Chic Please 60       

Horsemanship Youth

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 91       
  2. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 84       
  3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 74       
  4. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 72       
  5. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 70       
  6. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 64       
  7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 63       
  8. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 60       
  9. Janez Lukman – Zippo Chic Please 58       

Horsemanship Rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 75       
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day 73       
  3. Taja Trček – RB Antar Country 72       
  4. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 60       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 58                   

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 81
  2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 58                   

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 96       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 79       

Trail Youth

  1. Monika Kočar – Lady Lipa 69,5    

 Luka Potočnik – Tic Tac Taris  0         

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 67       

  Monika Kočar – Lady Lipa 0         

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 66,5    
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 64,5    

Trail Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable  72       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 62,5    

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 74       
  2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 63       

Ranch Riding  Rookie

  1. Brina Dacar – SM taris sunny day 70       
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 67       
  3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco  65       
  4. Taja Trček – RB Antar Country 62,5    

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68,5                            

Ranch Riding Open

/

Reining Youth

  /

Reining Rookie

/               
Reining Amateur

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz  70,5          

Reining Open

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 71,5    
  2. Lucija Kljun – Antarmiro 69       

 

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship Walk and Trot

  1. Pia Okrogar – Luna (IK)  65       

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe (IK)  80       

Reining L

  1. Taja Trček – RB Antar Country  70       
  2. Monika Kočar – Lipe (IK) 66,5

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe (IK) 73       

 

Ocenjevalni listi