ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Sep, 2018

Horsemanship Walk &Trot
1. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz, 72
2. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo,70
3. Luka Potočnik – Tic Tac Taris,66
4. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody, 50
5. Janez Lukman – Zippo Chic Please,40

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy, 84
2. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz,76
3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo,74
4. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena,72
5. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger, 70
6. Taja Trček – RB Antar Country,60
7. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody,50
8. Luka Potočnik – Tic Tac Taris, 45
9. Janez Lukman – Zippo Chic Please, 40

Horsemanship Rookie
1. Urša Kepa – GK Dreamboy,70
2. Taja Trček – RB Antar Country,64
3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz, 62
Domen Kastelic – Valentino Badger, 0
Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody,
Ines Fartelj – RB Dream As Seco,0

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco,74
2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco, 62

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco,70
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable,0

Trail Youth
1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris,56

Trail Rookie
/

Trail Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco ,65,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger,65

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco, 51,5
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable, 0

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O Lena 70

Ranch Riding Rookie

1. Urša Kepa – GK Dreamboy, 64
2. Domen Kastelic – Valentino Badger, 63
3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco, 60,5

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger, 68,5

Ranch Riding Open
/
Reining Youth
/
Reining Rookie
1. Taja Trček – RB Antar Country, 66

Reining Amateur
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz, 67

Reining Open
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz,68
2. Lucija Kljun – Antarmiro, 65,5
Lucija Kljun – Miss Spat O Lena, 0

Reining L
1. Domen Kastelic – Valentino badger, 65,5
2. Taja Trček – RB Antar Country,64,5

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA
Horsemanship Walk and Trot
1. Pia Okrogar – Luna, 60

Horsemanship Youth
1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry,71
2. Monika Kočar – Lipe, 78

Ranch Riding Youth
1. Monika Kočar – Lipe ,71

Reining L
1. Ada Osolnik – Red Shorty Dry (IK), 68,5
2. Monika Kočar – Lipe (IK), 66

Ocenjevalni listi Ranč Prebil

 

Vljudno vabljeni na tekmovanje za
DP SIQHA na Ranč Prebil v Temenici,
v nedeljo, 23. 9. 2018, od 10.00 ure naprej!

Western competition for SIQHA Championship,
Ranch Prebil, Temenica,
Saturday, September 23rd 2018, from 10.00 a.m.

Tekmovanje za DP SIQHA se organizira skladno z aktualnim Pravilnikom za western tekmovanja pod okriljem SIQHA. AQHA rules apply for the competition.

Sodnik/Judge: g./Mr. Hannes Gaube(AT)

Konje mora obvezno spremljati ID z vpisanim negativnim IAK izvidom!
Coggins test for horse is mandatory!!

Elektronske prijave na tekmo:

Prijave za tekmo Ranč Prebil

prosimo za elektronske prijave do najkasneje petka, 21.9.2018 do polnoči!

Rezervacija boksa in vse ostale informacije: Jure Struna, 041 278 459. Na voljo je 10 boksov in jih lahko rezervirate do petka 21.9.2018.
Reservation (stall) has to be done before the competition, all info: Jure Struna, 041 278 459.

Razpisane so discipline po programu SIQHA in točke štejejo za DP SIQHA, razen poskusnih disciplin Reining L in Western Pleasure. Skladno z AQHA pravili se je kategorija Novice preimenovala v Rookie!

ZAČETEK OB 10.00:

1. REINING YOUTH (vzorec/pattern 5)
2. HORSEMANSHIP W&T
3. HORSEMANSHIP YOUTH
4. REINING L (vzorec/pattern 8)
5. REINING ROOKIE (vzorec/pattern 5)
6. RANCH RIDING YOUTH (vzorec/pattern 1)
7. RANCH RIDING ROOKIE (vzorec/pattern 2)
8. RANCH RIDING AMATEUR (vzorec/pattern 3)
9. RANCH RIDING OPEN (vzorec/pattern 4)

KOSILO

10. TRAIL YOUTH
11. TRAIL ROOKIE
12. TRAIL AMATEUR
13. TRAIL OPEN
14. REINING AMATEUR (vzorec/pattern 6)
15. WESTERN PLEASURE OPEN
16. HORSEMANSHIP ROOKIE
17. HORSEMANSHIP AMATEUR
18. HORSEMANSHIP  OPEN
19. REINING OPEN (vzorec/pattern 9)

 

Štartnina za kategoriji W&T in Youth ter ReiningL in Western pleasure 10€, Amateur, Open, Rookie 20€+ 5€ sodniške takse. 
Entry fee in W&T, Youth, ReiningL and Western pleasure 10€, Amateur, Open, Rookie 20€ + 5€ judge fee.

Kot vedno, bodo tudi letos na Ranču Prebil poskrbeli za dobro hrano in pijačo, torej vljudno vabljeni v nedeljo, 23.9.2018, od 10.ure naprej!

 

Vzorci:

REINING L vzorec 8

Horsemanship Amateur

Horsemanship Open

Horsemanship Rookie

Horsemanship Walk&Trot

Horsemanship Youth

Trail Amateur

Trail Open

Trail Rookie

Trail Youth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REZULTATI:

Horsemanship Walk &Trot

  1. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 76       
  2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 75       
  3. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 72       
  4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 71       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 68       
  6. Janez Lukman – Zippo Chic Please 60       

Horsemanship Youth

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 91       
  2. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 84       
  3. Tjaša Koselj – Snapper Fly Glo 74       
  4. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 72       
  5. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 70       
  6. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 64       
  7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 63       
  8. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 60       
  9. Janez Lukman – Zippo Chic Please 58       

Horsemanship Rookie

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 75       
  2. Brina Dacar – SM taris sunny day 73       
  3. Taja Trček – RB Antar Country 72       
  4. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 60       
  5. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 58                   

Horsemanship Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 81
  2. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 58                   

Horsemanship Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 96       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 79       

Trail Youth

  1. Monika Kočar – Lady Lipa 69,5    

 Luka Potočnik – Tic Tac Taris  0         

Trail Rookie

1. Brina Dacar – SM taris sunny day 67       

  Monika Kočar – Lady Lipa 0         

Trail Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 66,5    
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 64,5    

Trail Open

  1. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable  72       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 62,5    

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 74       
  2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 63       

Ranch Riding  Rookie

  1. Brina Dacar – SM taris sunny day 70       
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 67       
  3. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco  65       
  4. Taja Trček – RB Antar Country 62,5    

Ranch Riding Amateur

  1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68,5                            

Ranch Riding Open

/

Reining Youth

  /

Reining Rookie

/               
Reining Amateur

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz  70,5          

Reining Open

  1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 71,5    
  2. Lucija Kljun – Antarmiro 69       

 

TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship Walk and Trot

  1. Pia Okrogar – Luna (IK)  65       

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe (IK)  80       

Reining L

  1. Taja Trček – RB Antar Country  70       
  2. Monika Kočar – Lipe (IK) 66,5

Ranch Riding Rookie

  1. Monika Kočar – Lipe (IK) 73       

 

Ocenjevalni listi

6.9.2018

Vljudno vabljeni na tekmovanje za
DP SIQHA na Ranč Bloke, Nova vas,
v nedeljo, 16. 9. 2018 ob 10.00 uri

Western competition for SIQHA Championship,
Ranch Bloke, Nova Vas,
Sunday, September 16th 2018!

Tekmovanje za DP SIQHA se organizira skladno z aktualnim Pravilnikom za western tekmovanja pod okriljem SIQHA. AQHA rules apply for the competition.

Sodnica/Judge: g./Mr. Gerald Puschitz (AT)

Konje mora obvezno spremljati ID z vpisanim negativnim IAK izvidom!
Coggins test for horse is mandatory!

Prijavo na tekmo lahko opravite na spodnji povezavi:

Prijave 3.tekma, Ranč Bloke

prosimo za elektronske prijave do najkasneje petka, 14.9.2017 do polnoči!

Na tekmi lahko tekmujejo tudi člani združenja SIRHA za pokal organizatorja (ne za točke DP).

Razpisane so discipline po programu SIQHA in točke štejejo za DP SIQHA. Rezultati poskusnih disciplin Reining L in Western pleasure open ne štejejo za točke DP.

ZAČETEK OB 10.00:

1. REINING YOUTH (vzorec/pattern 4)
2. HORSEMANSHIP W&T
3. HORSEMANSHIP YOUTH
4. REINING L (vzorec/pattern 1)
5. REINING NOVICE (vzorec/pattern 2)
6. RANCH RIDING YOUTH (vzorec/pattern 2)
7. RANCH RIDING NOVICE (vzorec/ pattern 2)
8. RANCH RIDING AMATEUR (vzorec/pattern 4)
9. RANCH RIDING OPEN (vzorec/pattern 3)

KOSILO/LUNCH

10. TRAIL YOUTH
11. TRAIL NOVICE
12. TRAIL AMATEUR
13. TRAIL OPEN
14. WESTERN PLEASURE OPEN
15. REINING AMATEUR (vzorec/pattern 1)
16. HORSEMANSHIP NOVICE
17. HORSEMANSHIP AMATEUR
18. HORSEMANSHIP OPEN
19. REINING OPEN (vzorec/pattern 3)

HORSEMANSHIP AMATEUR

HORSEMANSHIP ROOKIE

HORSEMANSHIP OPEN

HORSEMANSHIP OPEN

HORSEMANSHIP YOUTH

TRAIL AMATEUR

TRAIL ROOKIE

TRAIL OPEN

TRAIL YOUTH