ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Naša prva letošnja tekma je za nami!

Zahvaljujemo se organizatorju-Ranchu Marina za odlično organizacijo sploh prve SIQHA tekme na njihovem čudovitem ranču in se veselimo vseh naslednjih!

 

Horsemanship Walk &Trot
1. Tjaša Koselj – Puro Chic Fritz 69
2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 68
3. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 67,5
4. Anja Golob – Tic Tac Taris 59
5. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 57

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 71,5
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 66
3. Nuša Gradišek – Lady Lipa 65
4. Anja Golob – Tic Tac Taris 61
5. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger 60
6. Sara Pavčič – Hot Blue Eye Cody 52
7. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 47
8. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 45
9. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 44

Horsemanship Rookie
1. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day 70
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 69
3. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 57,5
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 55
5. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 53
6. Domen Kastelic – Valentino Badger 51,5
7. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 46
Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 0
Taja Trček – RB Antar Country 0
Ana Kastelic – Last Hollywood Queen 0

Horsemanship Amateur
1. Ines Fartelj – RB Dream As Seco 60
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 37
Tajda Marenk – Century Tabasco 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 68
2. Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 64
3. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 57
4. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 56
5. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 39

Trail Youth
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa 68
2. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 59
Luka Potočnik – Tic Tac Taris 0

Trail Rookie
1. Brina Dacar – SM Taris Sunny Day 65
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 57,5
Ana Kastelic – Last Hollywood Queen 0

Trail Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67
2. Tajda Marenk – Century Tabasco 64
Brina Dacar – SM Taris Sunny Day 0

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 60,5
2. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 36,5
Eva Prašnikar – Aint She Unbreakable 0

Ranch Riding Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 67,5
2. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 61

Ranch Riding Rookie
1. Lucija Kljun – Miss Hot Kim 69,5
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa 67
3. Domen Kastelic – Valentino Badger 60,5
4. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 59
5. Matic Zobavnik – RB Dream As Seco 53
Ana Kastelic – Last Hollywood Queen 0
Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
2. Taja Trček – RB Antar Country 66

Ranch Riding Open
1. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 66,5
2. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 64,5
Aljaž Urbiha – Lady Sugar Bars 0
Lucija Kljun – Miss Spat Olena 0

Reining Youth
/

Reining Rookie
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 0

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 0

Reining Open
1. Gal Grahelj – Walla Whiz a Dun It 71,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 70
2. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 70
4. Gal Grahelj – Peppys Great Li Okie 69,5
5. Aljaž Urbiha – Nu Cash for Quixote 69

IZVEN KONKURENCE, TEKMA ZA POKAL ORGANIZATORJA

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe 71
2. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 69

Trail Youth
1. Monika Kočar – Lipe 67,5
2. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 67

Ranch riding Youth
1. Monika Kočar – Lipe 70
2. Ada Osolnik – Red Shorty Dry 67

Ranch Riding Rookie

1.Monika Kočar – Lipe 70

Ranch Riding Open
Wolfgang Meyer – Junior 0

Reining L
1. Taja Trček – RB Antar Country 68
2. Boštjan Urbančič – Special Night Dancer 66
3. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 63

ocenjevalni listi