ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

REZULTATI SOBOTA, 4.11.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Golob – Tic Tac Taris 66,5
2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 57
3. Ruj Leban – Whisper Promise 56
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 40

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 71
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 70
3. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 69,5
4. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 67
5. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 65,5
6. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 59
7. Ruj Leban – Whisper Promise 45

Horsemanship novice
1. Taja Trček – Rb Antar Country 69
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 68,5
3. Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 56
4. Anton Godec – Raynolds badger 46
5. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 35
6. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 20

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 70,5
2. Marusa Flajs – jeronimo Chic 70
3. Sašo Studen – Oak genuine star 59
4. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 68,5
Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 0

Trail Youth
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 68,5
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 67
3. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 62,5

Trail Novice
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 69,5
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 62,5

Trail Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 69
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 64
3. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 45

Ranch riding novice
1. Anton Godec – Raynolds badger 62,5
Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Ranch Riding Amateur
1. Taja Trček – Rb Antar Country 68,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5
3. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 67
4. Sašo Studen – Oak Genuine Star 63
Sašo Studen – Raynolds Badger 0

Ranch Riding Open
1. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 68

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 68,5

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 69,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 69,5
Sašo Studen – Oak Genuine Star 0
Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 0

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 71,5
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Ruj Leban – Frajla (IK) 56
2. Luka Potočnik – Eva (IK) 0

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 71,5
2. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 59
3. Robin Zdovc – Princ Secondo (IK) 44,5
4. Ruj Leban – Frajla (IK) 40

Horsemanship novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 18

Trail Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 70
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 63

Ranch riding youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 68,5
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 59,5
3. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 58

Ranch riding novice
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 67
2. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 60,5

Reining L
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 63,5
2. Taja Trček – RB ANTAR COUNTRY 59,5

Ocenjevalni listi, sobota 4.11.2017

REZULTATI NEDELJA, 5.11.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 64,5
2. Anja Golob – Tic Tac Taris 63,5
3. Ruj Leban – Whisper Promise 57
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 20

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 71,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70
3. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 66,5
4. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 59,5
5. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 59
6. Ruj Leban – Whisper Promise 51
7. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 20

Horsemanship novice
1. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 70
2. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 68
3. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 65
4. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 63
5. Urša Kepa – GK Dreamboy 60,5
6. Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 24,5
7. Anton Godec – Raynolds Badger 20

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 71
2. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68,5
3. Taja Trček – Rb Antar Country 68
4. Sašo Studen – Oak Genuine Star 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 69,5
2. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 61,5

Trail Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 70
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
3. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 68,5
Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 0

Trail Novice
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 65
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 63

Trail Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5
2. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 48,5

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 71,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 68
4. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 67,5

Ranch riding novice
1. Taja Trček – Rb Antar Country 68
2. Anton Godec – Raynolds Badger 65,5
3. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 41,5
Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 0

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
2. Sašo Studen – Oak Genuine Star 69
3. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68

Ranch Riding Open
1. Boštjan Urbančič – Gk War Leo Gunsmoke 66,5
2. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 65,5
3. Boštjan Urbančič – Raynolds Badger 62

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69,5

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71
2. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 67,5
3. Sašo Studen – Oak Genuine Star 63

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 72,5
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71,5
3. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69,5

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Lara Miklič – Princ secondo (IK) 64
2. Ruj Leban – Frajla (IK) 62
3. Luka Potočnik – Eva (IK) 57,5

Horsemanship Youth
1. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 60
2. Ruj Leban – Frajla (IK) 57,5
3. Robin Zdovc – Princ Secondo (IK) 38,5

Horsemanship novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 54,5

Ranch riding youth
1. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 31

Ranch riding novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 55

Reining L
1. Taja Trček – Rb Antar Country 67,5
2. Boštjan Urbančič – Gk War Leo Gunsmoke 65

Ocenjevalni listi, nedelja 5.11.2017