ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Nov, 2017

Vabimo vse tekmovalce in organizatorje tekem, da se udeležite sestanka

v sredo 29.11. 2017, ob 18. uri v Gasilnem domu Rova pri Radomljah

v 1. nadstropju

 

Na sestanku bomo analizirali preteklo sezono in z veseljem zbrali predloge za pripravo nove. Potrudili se bomo, da z vašo pomočjo prihodnjo sezono planiramo dovolj zgodaj. Spremembe, ki smo jih uvedli v pretekli sezoni, so bile odlično sprejete- predvsem uvedba kategorije Novice.

Vljudno vabimo vse lastnike rančev, ki imate primerne pogoje za izvedbe tekem in ste pripravljeni organizirati tekmo za DP SIQHA v naslednjem letu. 

Vabljeni tudi vsi tisti, ki se odločate za pot v tekmovalne vode. Sestanek je za vas odlična priložnost, da spoznate pravilnik tekmovanj in spremembe ter se spoznate s tekmovalci in SS za šport. Člani SS za šport vam bomo z veseljem odgovorili na vsa vprašanja in poskrbeli, da bo vaš začetek v tekmovalnih vodah čim bolj uspešen.

Želimo vam uspešno tekmovalno sezono!

PREDLOGI ZA VSEBINO DELAVNIC IN IZOBRAŽEVANJ

Ker je leto 2018 tik pred vrati smo v strokovnem svetu za izobraževanje že pričeli sestavljati nov program izobraževanj in delavnic za prihajajoče leto. Da bi čim bolj ustregli vašim željam in potrebam vas vabimo k sodelovanju, da nam s svojimi idejami in predlogi pomagate pri izdelavi  izobraževalnega programa za leto 2018. Če imate kakršno koli idejo, predlog ali željo za izvedbo tematske delavnice oz. izobraževanja nam jo prosim posredujte (najkasneje do 24.11.2017) na e-mail: izobrazevanje@siqha.si in tako pomagajte pri oblikovanju novega in kakovostnega izobraževalnega programa.

PRIJAVE ZA IZVEDBO DELAVNIC IN IZOBRAŽEVANJ

Prav tako vabimo k sodelovanju vse, ki imate izkušnje in znanja s področja konjereje, treninga konj, ujahovanja in tekmovanj, ter bi bili pripravljeni z nami in širšo publiko deliti svoje znanje v obliki vodenja delavnic oz. izobraževanj, da nam svoje predloge in opis svojih kompetenc, znanj in izkušenj pošljete (najkasneje do 24.11.2017) na e-mail: izobrazevanje@siqha.si

Vaše predloge in prijave bomo obravnavali in vam sporočili potrebne informacije do konca letošnjega leta.

Vljudno vabljeni k sodelovanju!

SS za izobraževanje (Eva, Gal, Jure)

REZULTATI SOBOTA, 4.11.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Golob – Tic Tac Taris 66,5
2. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 57
3. Ruj Leban – Whisper Promise 56
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 40

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 71
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 70
3. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 69,5
4. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 67
5. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 65,5
6. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 59
7. Ruj Leban – Whisper Promise 45

Horsemanship novice
1. Taja Trček – Rb Antar Country 69
2. Urša Kepa – GK Dreamboy 68,5
3. Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 56
4. Anton Godec – Raynolds badger 46
5. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 35
6. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 20

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 70,5
2. Marusa Flajs – jeronimo Chic 70
3. Sašo Studen – Oak genuine star 59
4. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 68,5
Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 0

Trail Youth
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 68,5
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 67
3. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 62,5

Trail Novice
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 69,5
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 62,5

Trail Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 69
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 64
3. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 45

Ranch riding novice
1. Anton Godec – Raynolds badger 62,5
Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 0

Ranch Riding Amateur
1. Taja Trček – Rb Antar Country 68,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5
3. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 67
4. Sašo Studen – Oak Genuine Star 63
Sašo Studen – Raynolds Badger 0

Ranch Riding Open
1. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 68

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 68,5

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 69,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 69,5
Sašo Studen – Oak Genuine Star 0
Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 0

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 71,5
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Ruj Leban – Frajla (IK) 56
2. Luka Potočnik – Eva (IK) 0

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 71,5
2. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 59
3. Robin Zdovc – Princ Secondo (IK) 44,5
4. Ruj Leban – Frajla (IK) 40

Horsemanship novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 18

Trail Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 70
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 63

Ranch riding youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 68,5
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 59,5
3. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 58

Ranch riding novice
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 67
2. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 60,5

Reining L
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 63,5
2. Taja Trček – RB ANTAR COUNTRY 59,5

Ocenjevalni listi, sobota 4.11.2017

REZULTATI NEDELJA, 5.11.2017

Horsemanship Walk &Trot
1. Luka Potočnik – Tic Tac Taris 64,5
2. Anja Golob – Tic Tac Taris 63,5
3. Ruj Leban – Whisper Promise 57
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 20

Horsemanship Youth
1. Urša Kepa – GK Dreamboy 71,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 70
3. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 66,5
4. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 59,5
5. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 59
6. Ruj Leban – Whisper Promise 51
7. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 20

Horsemanship novice
1. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 70
2. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 68
3. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 65
4. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 63
5. Urša Kepa – GK Dreamboy 60,5
6. Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 24,5
7. Anton Godec – Raynolds Badger 20

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 71
2. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68,5
3. Taja Trček – Rb Antar Country 68
4. Sašo Studen – Oak Genuine Star 0

Horsemanship Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 69,5
2. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 61,5

Trail Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 70
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
3. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 68,5
Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 0

Trail Novice
1. Brina Dacar – Sm Taris Sunny Day 65
2. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 63

Trail Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 67,5
2. Tajda Marenk – Century Tabasco 61,5

Trail Open
1. Tajda Marenk – Century Tabasco 48,5

Ranch Riding Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 71,5
2. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 68
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 68
4. Matic Zobavnik – Rb Dream As Seco 67,5

Ranch riding novice
1. Taja Trček – Rb Antar Country 68
2. Anton Godec – Raynolds Badger 65,5
3. Aljaž Jovan – Impressive Blue Smoke 41,5
Katja Zrimšek – Dry Cash For Future 0

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 69,5
2. Sašo Studen – Oak Genuine Star 69
3. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68

Ranch Riding Open
1. Boštjan Urbančič – Gk War Leo Gunsmoke 66,5
2. Tadej Klaužar – Gk War Leo Gunsmoke 65,5
3. Boštjan Urbančič – Raynolds Badger 62

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69,5

Reining Novice
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

Reining Amateur
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71
2. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 67,5
3. Sašo Studen – Oak Genuine Star 63

Reining Open
1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 72,5
2. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 71,5
3. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 69,5

IZVEN KONKURENCE

Horsemanship Walk &Trot
1. Lara Miklič – Princ secondo (IK) 64
2. Ruj Leban – Frajla (IK) 62
3. Luka Potočnik – Eva (IK) 57,5

Horsemanship Youth
1. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 60
2. Ruj Leban – Frajla (IK) 57,5
3. Robin Zdovc – Princ Secondo (IK) 38,5

Horsemanship novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 54,5

Ranch riding youth
1. Vid Kostanjšek – Eva (IK) 31

Ranch riding novice
1. Andrej Zrimšek – Pončo (IK) 55

Reining L
1. Taja Trček – Rb Antar Country 67,5
2. Boštjan Urbančič – Gk War Leo Gunsmoke 65

Ocenjevalni listi, nedelja 5.11.2017