ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Golob – Tic Tac Taris 78

Horsemanship Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 88
2. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 78
3. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 72 (+)
4. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 72 (-)
5. Eva Hojnik – Sun King O Lena 52

Horsemanship novice
1. Matic Zobavnik – LAST HOLLYWOOD QUEEN 68
2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 50
Martina Ivančič – Denebola Side Bars T (Cassiopeia) 0
Eva Hojnik – Sun King O Lena 0

Horsemanship Amateur
1. Maruša Flajs – Jeronimo Chic 86

Horsemanship Open
/

Trail Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 68
2. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 66

Trail Novice
Martina Ivančič – Denebola Side Bars T (Cassiopeia) 0
Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 0

Trail Amateur
Kim Janezic – Dry Midnight Badger 0

Trail Open
/

Ranch Riding Youth
1. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 71
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 68

Ranch riding novice
/

Ranch Riding Amateur
1. Kim Janezic – Dry Midnight Badger 71
2. Maruša Flajs – Jeronimo Chic 66

Ranch Riding Open
/

Reining Youth
1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 67

Reining Novice
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 69
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena 67,5

Reining Amateur
1. Maruša Flajs – Jeronimo Chic 68,5
1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

Reining Open
Gal Grahelj – Jeronimo Chic 71
Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 68,5

IZVEN KONKURENCE
Horsemanship Walk &Trot
1. Anja Pergar – Dry Midnight Badger (IK) 84
2. Stefi Zdovc – Luna (IK) 82
Lana Poličnik – Vidra 7 (IK) 0

Horsemanship Youth
1. Monika Kočar – Lipe (IK) 92
2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 81

Ranch riding youth
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 68
2. Lana Poličnik – 35 Vidra 7 (IK) 67,5
3. Monika Kočar – Lipe (IK) 67
4. Robin Zdovc – Eleana (IK) 54,5

Ranch Riding Amateur
Robin Zdovc – Eleana (IK) 0

Trail Youth
1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 70
2. Monika Kočar – Lipe (IK) 67
3. Lana Poličnik – Vidra 7 (IK) 45

Ocenjevalni listi Golden Ranch