ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Horsemanship Walk &Trot

  1. Anja Golob – Tic Tac Taris 70       
  2. Marlene Ivančič – Sunlight Sun Glo 68       

Horsemanship Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 75
  2. Urša Kepa – GK Dreamboy 72
  3. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 71
  4. Ula Brzovič Ciglrat – Sandhill Sugar Chic 68
  5. Kim Janežič – Dry Midnight Badger 65
  6. Ana Potočnik – Last Hollywood Queen 40

 Horsemanship novice 

  1. Matic Zobavnik – Last Hollywood Queen 68       
  2. Martina Ivančič – Sunlight Sun Glo 62,5    
  3. Martina Ivančič – Denebola Side Bars T 54       

 Horsemanship Amateur

  1. Primož Šinkovec – Zippo Chic Please 70       
  2. Tajda Marenk – Century Tabasco 60       

           Marusa Flajs – Jeronimo Chic          0

 Horsemanship Open

  1. Aljaž Urbiha – Special Night Dancer 70
  2. Gal Grahelj – Mr mungo 69,5    
  3. Tadej Klaužar – GK War Leo Gunsmoke 67,5    
  4. Tajda Marenk – Century Tabasco 62,5    

Trail Youth

  1. Ana Potočnik – Tic Tac Taris 69,5
  2. KIM JANEZIC – Dry Midnight Badger 68       
  3. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 64       

Trail Amateur

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco      53       

Trail Open

  1. Tajda Marenk – Century Tabasco 64,5    

Ranch Riding Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 68,5    
  2. KIM JANEZIC – Dry Midnight Badger 68       
  3. Ana Kastelic – Tic Tac Taris 63,5    
  4. Urša Kepa – GK Dreamboy 60       

Ranch riding novice

  1. Urša Kepa – GK Dreamboy 58,5    

Ranch Riding Amateur

  1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 68,5    

 Ranch Riding Open

  1. Aljaž Urbiha – Special Night Dancer 70,5
  2. Gal Grahelj – Mr mungo 67       
  3. Tadej Klaužar – GK War Leo Gunsmoke 66,5    

Reining Youth

  1. Lucija Kljun – Miss Spat Olena 66,5
  2. Ula Brzovič Ciglar – Sandhill Sugar Chic 66     

Reining Novice
 
  
1. Marusa Flajs – Puro Chic Fritz 67,5

   2. Ula Brzovič Ciglrat – Sandhill Sugar Chic 65,5    

 Lucija Kljun – Miss Spat Olena   0      

Reining Amateur

  1. Marusa Flajs – Jeronimo Chic 69

Marusa Flajs – Puro Chic Fritz          0         

Ula Brzovič Ciglar – Sandhill Sugar Chic     0         

Reining Open

  1. Gal Grahelj – Jeronimo Chic 70
  2. Gal Grahelj – Mr mungo 68,5    

          Marusa Flajs – Puro Chic Fritz           0         


Izven konkurence

Horsemanship Walk &Trot

  1. Lara Miklič – Princ secondo (IK) 69
  2. Stefi Zdovc – Luna (IK) 50       
  3. Robin Zdovc – Eleana (IK) 45

Horsemanship Youth

  1. Monika Kočar – Lipe (IK) 63,5    
  2. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 63       

Ranch riding youth

  1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 69
  2. Monika Kočar – Lipe (IK) 63 ,5
  3. Robin Zdovc – Eleana (IK) 42,5

Reining L

  1. Aljaž Urbiha – Special Night Dancer          67       

Trail Youth

  1. Nuša Gradišek – Lady Lipa (IK) 65       
  2. Monika Kočar – Lipe (IK) 63,5

 

Ocenjevalni listi 1.tekma DP Grad Prestranek 25062017