ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Avg, 2016

Vljudno vabljeni na tekmovanje za
DP SIQHA na Ranč Prebil v Temenici,
v nedeljo, 4. 9. 2016, od 9.00 ure naprej!

Western competition for SIQHA Championship,
Ranch Prebil, Temenica,
Sunday, September 4th 2016, from 9.00 a.m.

Tekmovanje za DP SIQHA se organizira skladno z aktualnim Pravilnikom za western tekmovanja pod okriljem SIQHA. AQHA rules apply for the competition.

Sodnik/Judge: Natascha Oschounig(AT)

Konje mora obvezno spremljati ID z vpisanim negativnim IAK izvidom!
Coggins test for horse is mandatory!!

Elektronske prijave na tekmo:

Prijave za tekmo Ranč Prebil

prosimo za elektronske prijave do najkasneje petka, 2.9.2016 do polnoči!

Rezervacija boksa in vse ostale informacije: Jure Struna, 041 278 459. Bokse lahko rezervirate do petka 2.9.2016.
Reservation (stall) has to be done before the competition, all info: Jure Struna, 041 278 459.

Razpisane so discipline po programu SIQHA in točke štejejo za DP SIQHA

ZAČETEK OB 9.00:

1. REINING YOUTH (vzorec/pattern 5)
2. HORSEMANSHIP W&T
3. HORSEMANSHIP YOUTH
4. REINING L (vzorec/pattern 8)
5. REINING NOVICE (vzorec/pattern 5)
6. RANCH RIDING YOUTH (vzorec/pattern 4)
7. RANCH RIDING AMATEUR (vzorec/pattern 4)
8. RANCH RIDING OPEN (vzorec/pattern 4)

KOSILO

9. TRAIL YOUTH
10. TRAIL AMATEUR
11. TRAIL OPEN
12. WESTERN PLEASURE OPEN
13. REINING AMATEUR (vzorec/pattern 6)
14. HORSEMANSHIP AMATEUR
15. HORSEMANSHIP  OPEN
16. REINING OPEN (vzorec/pattern 9)

Štartnina za kategoriji W&T in Youth 10€, Amateur in Open 20€+ 5€ sodniške takse.
Entry fee in W&T and Youth 10€, Amateur and Open 20€ + 5€ judge fee.

Kot vedno bodo tudi letos na Ranču Prebil poskrbeli za dobro hrano in pijačo, torej vljudno vabljeni v nedeljo, 4. 9. 2016, od 9.00 ure naprej!

Vzorci/patterns
Ranch Riding vzorec 4
Trail, Horsemanship
Reining L vzorec 8

Horsemanship Walk &Trot

1. Robin Zdovc – Dry Midnight Badger, 78

Horsemanship Youth

1. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena, 88
2. Nicholas Ržišnik – PC Gingerlena, 80
3. Veronika Brvar – Sparkle Fritz,72
4. Alexander Ržišnik – Sun King O lena, 65

Horsemanship Amateur

1. Alexander Ržišnik – Sparkle Fritz, 78
Tajda Marenk – Century Tabasco, 0

Horsemanship Open

1. Tajda Marenk – Century Tabasco, 80

Trail Youth

1. Kim Janežič – Dry Midnight Badger, 71

Trail Amateur

Tajda Marenk – Century Tabasco, 0

Trail Open

1. Tajda Marenk – Century Tabasco, 62,5

Ranch Riding Youth

1. Kim Janežič – Dry Midnight Badger, 71
2. Alexander Ržišnik – Sparkle Fritz, 67,5
3. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena, 48

Ranch Riding Amateur

/

Ranch Riding Open

1. Eva Lanišek – Red Ajda Quixote, 62

 Reining Youth

1.Maruša Flajs – Puro Chic Fritz,       69
2. Ula Brzovič Ciglar – Sunhill Sugar Chic, 67,5
3.Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena, 67

Reining Novice

1. Ula Brzovič Ciglar – Sunhill Sugar Chic, 67,5
2. Lucija Kljun – Miss Spat O’Lena, 67
3. Staša Šolar – Mr Mungo, 66

Reining Amateur

1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz 68,5
2. Ula Brzovič Ciglar – Sunhill Sugar Chic 67,5
Staša Šolar – Mr Mungo   0

Reining Open 

1. Maruša Flajs – Puro Chic Fritz, 70,5
2. Gal Grahelj – Mr Mungo,68

score liste 3. tekmovanja SIQHA_Golden Ranch_13.8.2016