ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Avg, 2015

Ranč Prebil,
sobota, 29. 8.2015

Uradni rezultati:

Horsemanship Walk &Trot
1. Taja Trček (Glo Flash Cody) 69,5
2. Ula Brzovič Ciglar (Miss Spat O Lena) 69
3. Jan Škarja (Dry Joy Quixote) 68
4. Nicholas Ržišnik (PC Gingerlena) 48
5. David Studen (Miss Lucka Snapper) 30

Horsemanship Youth
1. Tajda Marenk (Century Tabasco) 71
2. Ada Osolnik (Lady Lipa) 70
3. Lucija Kljun (Miss Spat O Lena) 69,5
4. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day) 69
5. Aleksander Ržišnik (Sparkle Fritz) 68,5
6. Maruša Flajs (Snapper Fly Glo) 68
7. Jan Škarja (Dry Joy Quixote) 65
8. Taja Trček (Glo Flash Cody) 58
9. David Studen (Miss Lucka Snapper) 38

Horsemanship Amateur
1. Maruša Flajs (Snapper Fly Glo) 72
2. Tajda Marenk (Century Tabasco) 70
3. Polona Novak (Brio Flicka Lena) 66
Marjan Klajnšek (Jimmy High Five) 0
Nina Strah (Rainbow Star Win) 0

Horsemanship Open
1. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP) 69
2. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper) 68,5
3. Jure Ponikvar (RR Quantas Dunit) 68
4. Ula Brzovič Ciglar (Miss Spat O Lena) 64
5. Jure Ponikvar (Jimmy High Five) 38

Trail Youth
1. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day) 68,5
2. Laura Rak (Red Dancing Queen) 65,5
3. Tajda Marenk (Century Tabasco) 63
Ada Osolnik (Lady Lipa) 0
Rok Strah (Poldi Special) 0

Trail Amateur
1. Laura Rak (Red Dancing Queen) 68
2. Ada Osolnik (Lady Lipa) 64,5
3. Tajda Marenk (Century Tabasco) 61,5
4. Polona Novak (Brio Flicka Lena) 58

Trail Open
1. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP) 66,5
Gregor Godec (Miss Lucka Snapper) 0

Ranch Riding Youth
1. Laura Rak (Red Dancing Queen) 62
2. Ada Osolnik (Lady Lipa) 60
3. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day) 59
4. Maruša Flajs (Snapper Fly Glo) 57
5. Rok Strah (Poldi Special) 43,5

Ranch Riding Amateur
1. Danijel Berlič (Skip Great Oak) 37
2. Nina Strah (Rainbow Star Win) 26

Ranch Riding Open
1. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper) 62,5
2. Jure Ponikvar (Jimmy High Five) 61,5
3. Jure Ponikvar (RR Quantas Dunit) 59,5
4. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP) 50

Reining Youth
1. Laura Rak (Red Dancing Queen) 67,5

Reining Novice
1. Laura Rak (Red Dancing Queen) 68,5
2. Lucija Kljun (Miss Spat O Lena) 66

Reining Open
1. Jure Ponikvar (RR Quantas Dunit) 70,5

Vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA

Ocenjevalni listi – score sheets

Vljudno vabljeni na tekmovanje za
DP SIQHA na Ranč Prebil v Temenici,
v soboto, 29. 8. 2015, od 10.00 ure naprej!

Western competition for SIQHA Championship,
Ranch Prebil, Temenica,
Saturday, August 29th 2015, from 10.00 a.m.

Tekmovanje za DP SIQHA se organizira skladno z aktualnim Pravilnikom za western tekmovanja pod okriljem SIQHA. AQHA rules apply for the competition.

Sodnik/Judge: Natascha Oschounig(AT)

Konje mora obvezno spremljati ID z vpisanim negativnim IAK izvidom!
Coggins test for horse is mandatory!!

Prijavo na tekmo lahko opravite na spodnji povezavi:

Prijava: Tekma za DP SIQHA:Ranč Prebil, Temenica, 29. 8. 2015 

Razpisane so discipline po programu SIQHA in točke štejejo za DP SIQHA
ZAČETEK OB 10.00:

1.REINING YOUTH (vzorec/patteren 5)
2. HORSEMANSHIP W&T
3. HORSEMANSHIP YOUTH
4. REINING L (vzorec/patteren 8)
5.REINING NOVICE (vzorec/patteren 5)
6. RANCH RIDING YOUTH (vzorec/patteren 4)
7. RANCH RIDING AMATEUR (vzorec/patteren 4)
8.RANCH RIDING OPEN (vzorec/pattern 4)
KOSILO
9.TRAIL YOUTH
10. TRAIL AMATEUR
11. TRAIL OPEN
12.REINING AMATEUR (vzorec/pattern 6)
13. HORSEMANSHIP AMATEUR
14. HORSEMANSHIP  OPEN
15. REINING OPEN (vzorec/pattern 9)

Štartnina za kategoriji W&T in Youth 10€, Amateur in Open 20€+ 5€ sodniške takse.
Entry fee in W&T and Youth 10€, Amateur and Open 20€ + 5€ judge fee.
Na voljo je 10 boksov za konje. En dan 20€, 2 dni 40€. Rezervacije in vse informacije: 041 888 403, Jure Struna.
Stall reservation and all info: +386 41 278 459, Jure Struna.

Vzorci/patterens walk&trot, horsemanship, trail in ranch riding.
reining L vzorec 8

Kot vedno bodo tudi letos na Ranču Prebil poskrbeli za dobro hrano in pijačo, vabljeni!

Vljudno vabljeni na tekmovanje za DP SIQHA na Rač Prebil v Temenici, v soboto, 29. 8. 2015, od 10.00 ure naprej!

The Golden Ranch & KK Valvazor, Kisovec
sobota, 8. 8. 2015

Uradni rezultati:

Horsemanship walk & trot
1. Nicholas Ržišnik (PC Gingerlena)

Horsemanship Youth
1. Aleksander Ržišnik (Sparkle Fritz)
2. Tajda Marenk (Century Tabasco)
3. Ada Osolnik (Lady Lipa)
4. Robin Zdovc (Dry Midnight Badger)
5. Nicholas Ržišnik (PC Gingerlena)
0  Lucija Kljun (Miss Spat O Lena)

Horsemanship amateur
1. Tajda Marenk (Century Tabasco)
2. Kim Janežič (Dry Midnight Badger)
3. Marjan Klajnšek (Jimmy High Five)

Horsemanship open
1. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper)
2. Jure Ponikvar (Jimmy High Five)
3. Ula Brzovič Ciglar (Miss Spat O Lena)

Trail Youth
1. Tajda Marenk (Century Tabasco) 68,5
2. Laura Rak (Red Dancing Queen) 68
3. Ada Osolnik (Lady Lipa) 67,5

Trail Amateur
1. Laura Rak (Red Dancing Queen) 69,5
2. Tajda Marenk (Century Tabasco) 69
3. Kim Janežič (Dry Midnight Badger) 63,5

Trail Open
1. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper) 66,5

Ranch Riding Youth
1. Kim Janežič (Dry Midnight Badger) 67,5
2. Laura Rak (Red Dancing Queen) 65,5
Ada Osolnik (Lady Lipa) 0

Ranch Riding Amateur
1. Danijel Berlič (Skip Great OK) 61

Ranch Riding Open
1. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper) 67,5
2. Jure Ponikvar (Jimmy High Five) 62,5

Reining Youth
1. Maruša Flajs (Red Dancing Queen) 66
Lucija Kljun (Miss Spat O Lena) 0

Reining Novice
Laura Rak (Red Dancing Queen) 0
Ula Brzovič Ciglar (Miss Spat O Lena) 0

Vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA

Ocenjevalni listi – score sheets