ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Jun, 2014

Vljudno vabljeni na western tekmovanje za DP SIQHA
na Ranč Ložar v Študo pri Domžalah,
v nedeljo, 13. julija 2014, s pričetkom ob 9.00 uri!

Western competition for SIQHA Championship,

Ranch Lozar, Studa,

Sunday, July 13th 2014, from 9.00 a.m.

Tekmovanje za DP SIQHA se organizira skladno z aktualnim Pravilnikom za western tekmovanja pod okriljem SIQHA. AQHA rules apply for the competition.
Sodnik/Judge: F. Vorraber (AT)

Konje mora obvezno spremljati ID z vpisanim negativnim IAK izvidom (Coggins test for horse is mandatory!)!

Prijava na tekmo, rezervacija boksa, prijava na trening in vse ostale informacije: Brane Ložar, +386 (0)41 697 969.
Reservation (stall) has to be done before the competition, all info: Brane Ložar, +386 (0)41 697 969.
Vzorci (patterns):
REINING YOUTH pattern 5
REINING NOVICE pattern 6
REINING AMATEUR pattern 9
REINING OPEN pattern 10
RANCH HORSE PLEASURE pattern 2

Schedule/Entry fee €/ Judge fee €
Okvirni urnik/Štartnina € /Sodniška taksa €

1. reining youth 10 /0
2. horsemanship walk and trot 10 /0
3. horsemanship youth 10 /0
4. reining novice 20/ 5
5. ranch horse pleasure 20/ 5
(KOSILO/LUNCH)
6. trail youth 10 /0
7. trail amateur 20/ 5
8. trail open 20/ 5
9. reining amateur 20 /5
10. horsemanship amateur  20/ 5
11. horsemanship open 20/ 5
12. reining open 20/ 5

vzorci ~ patterns:

HORSEMANSHIP WALK AND TROT

HORSEMANSHIP WALK AND TROT

HORSEMANSHIP YOUTH

HORSEMANSHIP YOUTH

HORSEMANSHIP AMATEUR

HORSEMANSHIP AMATEUR

HORSEMANSHIP OPEN

HORSEMANSHIP OPEN

TRAIL YOUTH

TRAIL YOUTH

TRAIL AMATEUR ~ OPEN

TRAIL AMATEUR ~ OPEN

Rezultati DP 2014

13.6.2014

Končne rezultate DP za sezono 2014 si lahko ogledate v dokumentu:
Rezultati Siqha 2014

———————————
Ranč Bloke
nedelja, 28. 9. 2014
uradni rezultati

Horsemanship Walk & Trot
1. Laura Voljkar (Lady Lipa)
2. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)

Horsemanship Youth
1. Ada Osolnik (Lady Lipa)
2. Tajda Marenk (Century Tabasco)
3. Kim Janežič (Dry Midnight Badger)
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk (Century Tabasco)
2. Polona Novak (Brio Flicka Lena)
3. Kim Janežič (Dry Midnight Badger)

Horsemanship Open
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares)
2. Laura Rak (Red Dancing Queen)
3. Tajda Marenk (Century Tabasco)
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)
5. Tadej Klaužar (GG Dante)
Gregor Godec (Miss Lucka Snapper)

Trail Youth
1. Laura Rak (Red Dancing Queen), 71
2. Kim Janežič (Dry Midnight Badger), 68
3. Ada Osolnik (Lady Lipa), 67,5
4. Tajda Marenk (Century Tabasco), 65
Matic Zobavnik (Tic Tac Taris), 0

Trail Amateur
1. Kim Janežič (Dry Midnight Badger), 68
2. Laura Rak (Red Dancing Queen), 65,5
Polona Novak (Brio Flicka Lena), 0

Trail Open
1. Laura Rak (Red Dancing Queen), 70,5
Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 0

Ranch Horse Pleasure
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 69,5
2. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 69
2. Polona Novak (Brio Flicka Lena), 69
2. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 69
5. Tadej Klaužar (GG Dante), 68
6. Ada Osolnik (Lady Lipa), 68

Reining Youth
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 70,5
2. Matic Zobavnik (Antarmiro), 67

Reining Novice
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 70
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 68,5

Reining Amateur
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 71,5
Brane Ložar (Antarmiro), 0

Reining Open
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 71,5
2. Gal Grahelj (Jeronimo Chic), 70,5
3. Brane Ložar (Antarmiro), 66,5
Gal Grahelj (Puro Chic Fritz), 0

vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA
OCENJEVALNI LISTI ~ score sheets


Ranč Prebil, Temenica
nedelja, 7. 9. 2014
uradni rezultati

Horsemanship Walk & Trot
1. Laura Voljkar (Lady Lipa)
2. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)
3. Jan Škarja (Keketa Quincy Dam)
4. Ana Kastelic (Tic Tac Taris)

Horsemanship Youth
1. Tajda Marenk (Century Tabasco)
2. Ada Osolnik (Lady Lipa)
3. Tamara Drobež (Shades of Slovenia)
4. Nina Juvančič (Dry Midnight Badger)
5. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)
6. Jan Škarja (Keketa Quincy Dam)
7. Ana Kastelic (Tic Tac Taris)

Horsemanship Amateur
1. Tajda Marenk (Century Tabasco)
2. Kim Janežič (Dry Midnight Badger)
3. Tamara Drobež (Shades of Slovenia)
4. Jur Kmetič (GG Dante)

Horsemanship Open
1. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP)
2. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper)
3. Laura Rak (Red Dancing Queen)
4. Matic Zobavnik (Antarmiro)
5. Boštjan Urbančič (Poco Dry Channel)
6. Tadej Klaužar (GG Dante)
7. Tamara Drobež (Shades of Slovenia)
Jure Ponikvar (RB Top Antares)

Trail Youth
1. Ada Osolnik (Lady Lipa), 68
2. Laura Rak (Red Dancing Queen), 68
3. Kim Janežič (Dry Midnight Badger), 65
4. Tajda Marenk (Century Tabasco), 65,5
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris), 65,5

Trail Amateur
1. Laura Rak (Red Dancing Queen), 69,5

Trail Open
1. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP), 68,5
2. Laura Rak (Red Dancing Queen), 68
3. Boštjan Urbančič (Poco Dry Chanell), 58,5
4. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 54

Ranch Horse Pleasure
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares) 70,5
2. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP) 70
3. Ada Osolnik (Lady Lipa) 69,5
4. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper) 69
5. Boštjan Urbančič (Poco Dry Channel) 68
7. Matic Zobavnik (Antarmiro) 67
6. Jan Škarja (Keketa Quincy Dam) 65

Reining Youth
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 69
2. Matic Zobavnik (Antarmiro), 67

Reining Novice
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 69,5
2. Matic Zobavnik (Antarmiro), 68
3. Polona Novak (Dragster Melody), 62,5

Reining Amateur
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 70,5
2. Brane Ložar (Antarmiro), 68,5
Polona Novak (Dragster Melody), 0

Reining Open
1. Gal Grahelj (Puro Chic Fritz), 69,5
2. Brane Ložar (Antarmiro), 69
3. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 68,5

vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA
OCENJEVALNI LISTI ~ score sheets


Golden Ranch & KK Valvasor
sobota, 16. 8. 2014
uradni rezultati

HORSEMANSHIP WALK & TROT
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)
2. Monika Kočar (Lady Lipa)
3. Nina Juvančič (Dry Midnight Badger)
4. Ana Kastelic (Tic Tac Taris)
5. Tinkara Mrzelj (Sky Chief Roxy)

HORSEMANSHIP YOUTH
1. Tajda Marenk (Century Tabasco)
2. Eva Lanišek (Red Shorty Dry)
3. Ada Osolnik (Lady Lipa)
4. Ana Zvonar (SM Taris Sunny Day)
5. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia)
6. Tinkara Mrzelj (Sky Chief Roxy)
7. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Kim Janežič ( Dry Midnight Badger)
2. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia)

HORSEMANSHIP OPEN
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares)
2. Matic Zobavnik (Antarmiro)
3. Laura Rak (Red Dancing Queen)
4. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper)
5. Eva Lanišek (Red Shorty Dry)
6. Tajda Marenk (Century Tabasco)
7. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia)

TRAIL YOUTH
1. Laura Rak (Red Dancing Queen), 70
2. Tajda Marenk (Century Tabasco), 69
3. Ana Zvonar (SM Taris Sunny Day), 67,5
4. Ada Osolnik (Lady Lipa), 66,5
5. Kim Janežič (Dry Midnight Badger), 66
5. Eva Lanišek (Red Shorty Dry), 66
7. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris), 58,5

TRAIL AMATEUR
Laura Rak (Red Dancing Queen),0

TRAIL OPEN
1. Laura Rak (Red Dancing Queen), 71
2. Niki Janežič (Dry Midnight Badger), 66
3. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 56

RANCH HORSE PLEASURE
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 70,5
2. Matic Zobavnik (Antarmiro), 69,5
3. Ada Osolnik (Lady Lipa), 65
4. Kim Janežič (Dry Midnight Badger), 64
5. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia), 62,5
6. Eva Lanišek (Red Shorty Dry), 61

REINING YOUTH
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 69,5

REINING NOVICE
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 67,5

REINING AMATEUR
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 68

REINING OPEN
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 69,5
2. Gal Grahelj (Puro Chic Fritz), 68,5
3. Matic Zobavnik (Antarmiro), 67,5

vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA

OCENJEVALNI LISTI ~ score sheets


Ranč Ložar, Študa pri Domžalah,
nedelja, 13. 7. 2014
uradni rezultati:

HORSEMANSHIP WALK & TROT
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)
2. Ana Kastelic (Tic Tac Taris)
3. Nina Juvančič (Dry Midnight Badger)

HORSEMANSHIP YOUTH
1. Tajda Marenk (Century Tabasco)
2. Eva Lanišek (Red Shorty Dry)
3. Ada Osolnik (Lady Lipa)
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)
5. Ana Zvonar (SM Taris Sunny Day)
6. Lara Furjančič (SM Taris Sunny Day)
7. Ana Kastelic (Tic Tac Taris)
8. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia)
Kim Janežič (Dry Midnight Badger)

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Polona Novak (Brio Flicka Lena)
2. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia)
3. Jur Kmetič (GG Dante)
4. Simon Padovac (MR Taris)

HORSEMANSHIP OPEN
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares)
2. Matic Zobavnik (Antarmiro)
3. Marko Vašcer (Last Genuine Pine)
4. Laura Rak (Red Dancing Queen)
5. Boštjan Urbančič ( Poco Dry Channel)
6. Eva Lanišek (Red Shorty Dry)
6. Tadej Klaužar (GK Dreamboy)
8. Tajda Marenk (Century Tabasco)
9. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper)
10. Tamara Drobež (Shades Of Slovenia)

TRAIL YOUTH
1. Laura Rak (Red Dancing Queen), 69,5
2. Eva Lanišek (Red Shorty Dry), 69
3. Ada Osolnik (Lady Lipa), 68,5
4. Lara Furjanič (SM Taris Sunny Day), 68
5. Ana Zvonar (SM Taris Sunny Day), 67,5
6. Kim Janežič (Dry Midnight Badger), 65
7. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris), 52,5
Tajda Marenk (Century Tabasco), 0

TRAIL AMATEUR
Polona Novak (Brio Flicka Lena), 0

TRAIL OPEN
1. Marko Vašcer (Last Genuine Pine), 57
2. Boštjan Urbančič (Poco Dry Channel), 53,5
Tajda Marenk (Century Tabasco), 0
Tadej Klaužar (GK Dreamboy), 0
Laura Rak (Red Dancing Queen), 0
Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 0

RANCH HORSE PLEASURE
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 75
2. Marko Vašcer (Last Genuine Pine), 70
3. Eva Lanišek (Red Shorty Dry), 67
4. Boštjan Urbančič (Poco Dry Channel), 65
5. Matic Zobavnik (Antarmiro), 64
6. Laura Rak (Red Dancing Queen), 63
7. Ada Osolnik (Lady Lipa), 60
8. Polona Novak (Brio Flicka Lena), 55
9. Tadej Klaužar (GG Dante), 45
10. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 40

REINING YOUTH
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 67
Ana Matičič (Show Me My Cash), 0
Ana Matičič (Puro Chic Fritz), 0

REINING NOVICE
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 68
2. Polona Novak (Dragster Melody), 65
Ana Matičič (Jeronimo Chic), 69,5*
*kršitev AQHA SHW114.5 & SHW215.10; …nastopanje z žrebcem ni dovoljeno…

REINING AMATEUR
1. Brane Ložar (Antarmiro), 63,5
Polona Novak (Dragster Melody), 0

REINING OPEN
1. Gal Grahelj (Show Me My Cash), 71
2. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 70,5
3. Gal Grahelj (Jeronimo Chic), 69
4. Brane Ložar (Antarmiro), 68
Gal Grahelj (Puro Chic Fritz), 0

vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA

OCENJEVALNI LISTI ~ score sheets


Quarter and Paint horse ranch Novak, Kočevska reka
nedelja, 8. 6. 2014
uradni rezultati:

HORSEMANSHIP WALK & TROT
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)

HORSEMANSHIP-YOUTH
1. Ada Osolnik (Lady Lipa)
2. Tajda Marenk (Century Tabasco)
3. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris)

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Simon Padovac (Mr Taris)

HORSEMANSHIP OPEN
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares)
2. Marko Vašcer (Last Genuine Pine)
3. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper)
4. Boštjan Urbančič (Poco Dry Channel)
Simon Padovac (Mr. Taris)

TRAIL YOUTH
1. Ada Osolnik (Lady Lipa), 69
2. Tajda Marenk (Century Tabasco), 68,5
3. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris), 68

TRAIL AMATEUR
1. Polona Novak (Brio Flicka Lena), 52
2. Tajda Marenk (Century Tabasco), 50

TRAIL OPEN
1. Gregor Godec ( Miss Lucka Snapper), 37
2. Marko Vašcer (Last Genuine Pine), 35,5
3. Boštjan Urbančič (Poco Dry Channel), 6,5

RANCH HORSE PLEASURE
1. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 67
2. Polona Novak (Brio Flicka Lena), 66,5
3. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris), 63,5
4. Marko Vašcer (Last Genuine Pine), 63
4. Boštjan Urbančič (Poco Dry Chennel), 63
6. Tajda Marenk (Century Tabasco), 61
6. Ada Osolnik (Lady Lipa), 61
8. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper), 59,5

REINING YOUTH
1. Matic Zobavnik (Antarmiro), 65,5
Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 0

REINING NOVICE
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 69,5
2. Matic Zobavnik (Antarmiro), 68

REINING AMATEUR
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz), 69,5
2. Brane Ložar (Antarmiro), 67,5
Polona Novak (Dragster Melody), 0

REINING OPEN
1. Gal Grahelj (Puro Chic Fritz), 71
2. Brane Ložar (Antarmiro), 69,5
3. Gal Grahelj (Jeronimo Chic), 69
4. Jure Ponikvar (RB Top Antares), 67
Gal Grahelj (Show Me My Cash), 0

vpisani samo štarti/rezultati, ki štejejo za DP SIQHA

OCENJEVALNI LISTI ~ score sheets

About Us

SIQHA je od maja 2009 AQHA International Affiliate – uradno mednarodno priznana podružnica AQHA. Od januarja 2012 je SIQHA članica Federation of European Quarter Horse Associations, FEQHA. Od 27. 6. 2013 imamo status PRIZNANE REJSKE ORGANIZACIJE v R Sloveniji!

Recent Comments