ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Avg, 2013

1. 10. 13: Bilo je poučno, zanimivo, zabavno, … druženje, padla je odločitev, da je tovrstne izlete treba organizirati večkrat 🙂 – gremo tudi v Verono!
DSC01736DSC01737DSC01738

* * * * *
SIQHA organizira ogled največjega western dogodka v Evropi!
Na AMERICANO 2013 v Augsburg gremo z avtobusom v soboto, 31. avgusta 2013.
Cena prevoza in vstopnice na sejem je za člane 43 evrov, za nečlane pa 50 evrov.

Prijave sprejemajo:
Tone Godec, 031 792 446
Zdenko Zobavnik, 041 648 484
Marjan Flajs, 041 606 154

Prijave sprejemamo do vključno 26. 8. 2013!

Rezultati DP 2013

19.8.2013

Končna tabela z rezultati za DP SIQHA 2013

Tabela je izdelana na podlagi Pravilnika za western tekmovanja pod okriljem SIQHA 2013, členi SiQHA102 – SiQHA108.


Ranč Prebil, Temenica
sobota, 28. 9. 2013

Horsemanship Walk&Trot
1. Eva Lanišek (Lipe)
2. Andraž Zrimšek (MR Rietta Aledo, AQH)
3. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day, AQH)
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH)
5. Nina Cirar (Princ Secondo)
6. Nina Juvančič (Dry Midnight Badger, AQH)
7. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH)
7. Tinkara Mrzelj (Dry Joy Quixote, AQH)
9. Lara Miklič (Sugar)
10. Nickolas Ržišnik (Buena O Lena)
11. Alexander Ržišnik (Glo Flash Cody, AQH)

Horsemanship Youth
1. Eva Lanišek (Lipe)
2. Tajda Marenk (Century Tabasco, AQH)
3. Andraž Zrimšek (MR Rietta Aledo, AQH)
4. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, AQH)
5. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day, AQH)
6. Špela Tič (Princ Secondo)
6. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH)
8. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH)
9. Niki Janežič (Sugar)
10. Tinkara Mrzelj (Dry Joy Quixote, AQH)
10. Nickolas Ržišnik (Buena O Lena)
12. Alexander Ržišnik (Glo Flash Cody, AQH)

Horsemanship Open
1. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, ApHC)
2. Natja Griljc (Glo Brandy, AQH)
3. Eva Lanišek (Lipe)
4. Simona Marinčič (Poco Dry Channel, AQH)
5. Niki Janežič (MR Rietta Aledo, AQH)
6. Miša Rus (SM Taris Sunny Day, AQH)
7. Sašo Košmrlj (Pal)
8. Blaž Golc (Ruby Zan Parr, AQH)
Anton Filipič (Daisy Zan Parr, AQH)

Trail Youth
1. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, AQH) 67,5
2. Tajda Marenk (Century Tabasco, AQH) 66,5
3. Eva Lanišek (Lipe) 65,5
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH) 65
5. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day, AQH) 63,5
Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH) 0

Trail Open
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, AQH) 64,5
2. Miša Rus (SM Taris Sunny Day, AQH) 63
3. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, ApHC) 60,5
4. Natja Griljc (Glo Brandy, AQH) 59,5
Sašo Košmrlj (Pal) 0

Reining Youth
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 61,5
Matic Zobavnik (Antarmiro, AQH) 0
Laura Rak (Red Dancing Queen, AQH) 0

Reining Rookie
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 70,5
2. Staša Šolar (Bueno Cash Quixote, AQH) 69,5
3. Ana Matičič ( Sandhill Sugar Chic, AQH) 69
4. Natja Griljc ( Iron Olena, AQH) 66
5. Sara Gombač (SM Rokita Topsail CD, AQH) 66
6. Laura Rak (Red Dancing Queen, AQH) 62,5
Matic Zobavnik (Antarmiro, AQH) 0

Reining Non Pro (Amateur)
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 69,5
2. Brane Ložar (Antarmiro, AQH) 69,5
3. Nataša Sitar (Iron Olena, AQH) 62
Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, AQH) 0

Reining Open
1. Wolfgang Meyer (Bueno Cash Quixote, AQH) 70
2. Gal Grahelj (Show Me My Cash, AQH) 70
3. Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, AQH) 68
Jure Ponikvar (RB Top Antares, AQH) 0
Brane Ložar (Antarmiro, AQH) 0

OCENJEVALNI LISTI – RANČ PREBIL (pdf)


Ranč Ložar, Domžale
Nedelja, 1. 9. 2013

Horsemanship Walk&Trot
1. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH)
2. Nickolas Ržišnik (Buena O Lena, AQH)
3. Alexander Ržišnik (Glo Flash Cody, AQH)
4. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH)
5. Eva Lanišek (Lipe)
6. Tinkara Mrzelj (Dry Joy Quixote, AQH)

Horsemanship Youth
1. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, AQH)
2. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH)
3. Ula Brzovič Ciglar (Bingo Royal Sis, AQH)
4. Eva Lanišek (Lipe)
5. Nickolas Ržišnik (Buena O Lena, AQH)
6. Tinkara Mrzelj (Dry Joy Quixote, AQH)
7. Alexander Ržišnik (Glo Flash Cody, AQH)
8. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH)
9. Tajda Marenk (Century Tabasco, AQH)

Horsemanship Open
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, AQH)
2. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa)
3. Boštjan Urbančič (Epitome Lonita, AQH)
4. Laura Rak (Red Dancing Queen, AQH)
5. Eva Lanišek (Lipe)
6. Natja Griljc (Glo Brandy, AQH)
7. Lana Bučevec (Dry Joy Quoxote, AQH)
8. Gregor Godec (Miss Lucka Snapper, AQH)
9. Anton Filipič (Ruby Zan Parr, AQH)

Trail Youth
1. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, AQH), 67
2. Eva Lanišek (Lipe), 66,5
3. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH), 63
4. Tajda Marenk (Century Tabasco, AQH), 62,5
5. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH), 49

Trail Open
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, AQH), 65,5
2. Boštjan Urbančič (Epitome Lonita, AQH), 64
3. Natja Griljc (Glo Brandy, AQH), 60,5
4. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa), 48

Reining Youth
1. Ana Matičič (Sandhill Sugar Chic, AQH) 70,5
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 70
3. Laura Rak (Red Dancing Queen, AQH) 66,5
4. Ula Brzovič Ciglar (Bingo Royal Sis, AQH) 63
Staša Šolar (Top Secret Glo, AQH) 0
Matic Zobavnik (Antarmiro, AQH) 0

Reining Rookie
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 70,5
1. Ana Matičič (Sandhill Sugar Chic, AQH) 70,5
3. Matic Zobavnik (Antarmiro, AQH) 69,5
4. Nataša Sitar (SLJ Hope Im Juicy, AQH) 67,5
5. Laura Rak (Red Dancing Queen, AQH) 67
6. Staša Šolar (Glo Dry Lena, AQH) 66,5
7. Sara Gombač (SM Rokita Topsail CD, AQH) 66
8. Staša Šolar (Top Secret Glo, AQH) 65
Natja Griljc (Iron Olena, AQH) 0

Reining Non Pro (Amateur)
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 70
2. Brane Ložar (Antarmiro, AQH) 69,5
2. Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, AQH) 69,5
4. Sara Gombač (SM Rokita Topsail CD, AQH) 68
5. Nataša Sitar (SLJ Hope Im Juicy, AQH) 67,5

Reining Open
1. Brane Ložar (Antarmiro, AQH) 70
2. Ana Matičič (Sandhill Sugar Chic, AQH) 69,5
3. Gal Grahelj (Top Secret Glo, AQH) 69
4. Jure Ponikvar (RB Top Antares, AQH) 68,5
4. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, AQH) 68,5
Gal Grahelj (Gloo Dry Lena, AQH) 0
Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, AQH) 0

OCENJEVALNI LISTI – RANČ LOŽAR (pdf)


KK Valvasor, Kisovec
sobota, 17.08.2013

Horsemanship Walk & Trot
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH)
2. Nickolas Ržišnik (Buena O Lena, AQH)
3. Alexander Ržišnik (Glo Flash Cody, AQH)
4. Tinkara Mrzelj (Dry Joy Quixote, AQH)

Horsemanship Youth
1. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, AQH)
2. Eva Lanišek (Lipe)
3. Niki Janežič (Sugar)
4. Nickolas Ržišnik (Buena O Lena, AQH)
5. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, AQH)
5. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH)

Horsemanship Open
1. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa)
2. Natja Grilc (Glo Brandy, AQH)
3. Alexander Ržišnik (Glo Flash Cody, AQH)
4. Tinkara Mrzelj (Dry Joy Quixote, AQH)

Reining Youth
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 70,5
Matic Zobavnik – Antarmiro, AQH) 0

Reining Rookie
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 70,5
2. Ana Matičič (Sandhill Sugar Chic, AQH) 68
3. Natja Grilc (Iron OLena, AQH) 65,5
Matic Zobavnik (Antarmiro, QH) 0

Trail Youth
1. Matic Zobavnik (Tic Tic Taris, AQH) 66
2. Ada Osolnik (Lady Lipa, AQH) 61
3. Eva Lanišek (Lipe) 60
Kim Janežič (Dry Midnight Badger, AQH) 0
Alexander Ržišnik (Dry Joy Quixote, AQH) 0

Trail Open
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, AQH) 66
2. Tadej Klavžar (GK Dreamboy, Appaloosa) 61,5
3. Natja Grilc (Glo Brandy, AQH) 61,5

Reining Open
Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, AQH) 0
Ana Matičič (Sandhill Sugar Chic, AQH) 0

sodnik: Franz Vorraber, AT
OCENJEVALNI LISTI, KISOVEC, 17. 8. 2013 ( pdf)

Vljudno vabljeni na tekmovanje za DP SIQHA,
ki bo v nedeljo, 1. 9. 2013, na Ranču Ložar v Študi pri Domžalah!
Začetek prireditve bo ob 10.00 uri.

Več »