ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Jun, 2012

Rezultati DP 2012

27.6.2012

Končni rezultati DP SIQHA 2012

HORSEMANSHIP WALK AND TROT
1. Matic Zobavnik in Tic Tac Taris
2. Tajda Marenk in Century Tabasco
3. Kim Janežič in Dry Midnight Badger
4. Aleksander Ržišnik in Sky Chief Roxy

HORSEMANSHIP YOUTH
1. Matic Zobavnik in Tic Tac Taris
2. Tajda Marenk in Century Tabasco
2. Aleksander Ržišnik in Sky Chief Roxy

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Niki Janežič in Dry Midnight Badger
2. Marko Vašcer in Cal Bar Roky
3. Grego Godec in Epitome Lonita
4. Tadej Klaužar in GK Dreamboy
5. Matej Rudolf in Dandy Snapper
6. Jure Ponikvar in RB TAbariho
7. Natja Griljc in Glo Brandy
8. Aleksander Ržišnik in Sky Chief Roxy
9. Laura Rak in Red Dancing Queen

TRAIL YOUTH
1. Tajda Marenk in Century Tabasco
2. Natja Griljc in Glo Brandy
3. Špela Tič in Dry Midnight Badger
3. Niki Janežič in Dry Midnight Badger

TRAIL AMATEUR
1. Niki Janežič in Dry Midnight Badger
2. Natja Griljc in Glo Brandy
3. Tadej Klaužar in GK Dreamboy
4. Marko Vašcer in Cal Bar Roxy MP
5. Matej Rudolf in Dandy Snapper
6. Gregor Godec in Suzi Last

REINING YOUTH
1. Jaka Brolih Del Bello in SLJ Hope Im Juicy
2. Maruša Flajs in Puro Chic Fritz
3. Sara Gombač in SM Rokita Topsail CD
4. Ana Matičič in Sunlight Boss
5. Anja Jerak in Arc Rooster Surprise

REINING ROOKIE
1. Maruša Flajs in Puro Chic Fritz
2. Aleksander Gombač in Tic Tac Surprise
3. Gal Grahelj in Top Secret Glo
4. Jaka Brolih Del Bello in SLJ Hope Im Juicy
5. Brane Ložar in Antarmiro
6. Ana Matičič in Sunlight Boss
7. Brane Ložar in Sandhill Sugar Chic
8. Nataša Sitar in Iron Olena
9. Sara Gombač in SM Rokita Topsail CD
10. Gal Grahelj in Gloo Dry Lena

REINING LADIES
1. Anja Jerak in Arc Rooster Surprise
2. Lara Jerak in Arc Rooster Surprise

REINING NON PRO
1. Brane Ložar in Antarmiro
2. Maruša Flajs in Puro Chic Fritz
3. Aleksander Gombač in Tic Tac Surprise
4. Uroš Brolih in SLJ Hope Im Juicy

REINING OPEN
1. Blaž Nemanič in Arc Rooster Surprise
2. Blaž Nemanič in Iron Olena
3. Brane Ložar in Antarmiro
4. Gal Grahelj in Top Secret Glo
5. Uroš Brolih in SLJ Hope Im Juicy
6. Gal Grahelj in Bueno Cash Quixote
7. Martin Šraj in SM Lesly San Tari CD
8. Blaž Nemanič in Sunlight Boss

zbral in seštel: Uroš Brolih


Ranč Prebil, Temenica
sobota, 08.09.2012

HORSEMANSHIP WALK & TROT
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, QH)
2. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
3. Robin Zdovc (Mici)
4. Aleksander Ržišnik (Sky Chief Roxy, QH)

HORSEMANSHIP YOUTH
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, QH)
2. Aleksander Ržišnik (Sky Chief Roxy, QH)

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP)
2. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
3. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
4. Gašper Zgonc (Dolly Bell)
5. Aleksander Ržišnik (Sky Chief Roxy, QH)

TRAIL YOUTH
1. Špela Tič (Dry Midnight Badger, QH)
2. Robin Zdovc (Mici)

TRAIL AMATEUR
1. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
2. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
3. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy, QH)
4. Miro Uhan (Strela)
5. Gašper Zgonc (Dolly Bell)

REINING YOUTH
1. Jaka Brolih Del Bello (SLJ Hope Im Juicy, QH), 73
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 72
3. Sara Gombač (SM Rokita Topsail CD, QH), 65

REINING LADIES
1. Anja Jerak (ARC Rooster Surprise, QH), 69
Nataša Sitar (Iron Olena, QH), 0
Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 0

REINING ROOKIE
1. Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, QH), 72,5
Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 72,5
3. Sara Gombač (SM Rokita Topsail CD, QH), 71,5
4. Nataša Sitar (Iron Olena, QH), 71
5. Brane Ložar (Sandhill Sugar Chic, QH), 66.5
Jaka Brolih  Del Bello (SLJ Hope Im Juicy, QH), 0

REINING NON PRO
1. Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, QH), 72
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 71,5
3. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 71
4. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH), 68,5

REINING OPEN
1. Gal Grahelj (Top Secret Glo, QH), 71,5
2. Blaž Nemanič (RC Rooster Surprise, QH), 71
3. Blaž Nemanič (Iron Olena, QH), 70,5
4. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 69,5
– ocenjevalni listi
(pdf, komplet) –


KK Valvasor, Kisovec
sobota, 18.08.2012

HORSEMANSHIP – WALK AND TROT
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, QH) – 16 točk
2. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, QH)- 15 točk
3. Tajda Marenk (Century Tabasco, QH) – 14 točk
4. Robin Zdovc (Mici) -10 točk

HORSEMANSHIP YOUTH
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, QH) – 16 točk
2. Tajda Marenk (Century Tabasco, QH) – 15 točk

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH) – 14 točk

TRAIL YOUTH
1. Tajda Marenk (Century Tabasco, QH) -67,5 točk

TRAIL AMATEUR
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH) – 67,5 točk

REINING YOUTH
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH) – 66 točk

REINING ROOKIE
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH) – 68,5 točk
Marko Krajnc (Domingo Lone, QH) – 0 točk

REINING NON PRO
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH) – 68 točk
Marko Krajnc (Domingo Lone, QH) – 0 točk
– ocenjevalni listi –


Ranč Ložar, Študa
nedelja, 05.08.2012

HORSEMANSHIP YOUTH
1. Matic Zobavnik (Tic Tac Taris, QH)
2. Tajda Marenk (Century Tabasco, QH)
3. Robin Zdovc (Mici)
4. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
5. Laura Rak (Red Dancing Queen, QH)
6. Špela Tič (Halva)
– ocenjevalni list Horsemanship Youth –

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
2. Gregor Godec (Epitome Lonita, QH)
3. Jure Ponikvar (RB Tabariho, QH)
4. Gašper Zgonc (Dolly Bell)
5. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP, QH)
6. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa)
7. Laura Rak (Red Dancing Queen, QH)
– ocenjevalni list Horsemanship Amateur –

TRAIL YOUTH
1. Tajda Marenk (Century Tabasco, QH), 65,5
2. Natja Griljc (Glo Brandy, QH), 62
– ocenjevalni list Trail Youth –

TRAIL AMATEUR
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH), 62
Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP, QH), 0
Gašper Zgonc (Doly Bell), 0
Natja Griljc (Glo Brandy, QH), 0
Gregor Godec (Suzi Last, QH), 0
Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa), 0
– ocenjevalni list Trail Amateur –

REINING YOUTH
1. Jaka Brolih Del Bello (SLJ Hope Im Juicy, QH), 69
2. Sara Gombač (SM Rokita topsail CD, QH), 68
3. Ana Matičič (Sunlight Boss, QH), 67
4. Anja Jerak (ARC Rooster Surprise), 65
– ocenjevalni list Reining Youth –

REINING LADIES
1. Anja Jerak (ARC Rooster Surprise, QH), 69
2. Lara Jerak (ARC Rooster Surprise, QH), 62,5
Sara Gombač (SM Rokita Topsail CD, QH), 0
Nataša Sitar (Iron Olena, QH), 0
– ocenjevalni list Reining Ladies –

REINING ROOKIE
1. Jaka Brolih Del Bello (SLJ Hope Im Juicy, QH), 69,5
2. Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, QH), 69
3. Ana Matičič (Sunlight Boss, QH), 69
4. Gal Grahelj (Gloo Dry Lena, QH), 68
5. Brane Ložar (Sandhill Sugar Chic, QH), 67,5
Marko Krajnc (Domingo Lone, QH), 0
– ocenjevalni listi Reining Rookie –

REINING NON PRO
1. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 70,5
2. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH), 69,5
3. Sandi Gombač (Tic Tac Surprise, QH), 67
– ocenjevalni list Reining Non Pro –

REINING OPEN (in memoriam Marjanu Griljcu)
1. Blaž Nemanič (ARC Rooster Surprise, QH), 71,5
2. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH), 70,5
3. Blaž Nemanič (Iron Olena, QH), 68,5
4. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 68,5
5. Martin Šraj (SM Lesly San Tari CD, QH), 67,5
6. Gal Grahelj (Top Secret Glo, QH), 67
7. Blaž Nemanič (Sunlight Boss, QH), 66,5
– ocenjevalni list Reining Open –


KK Radomlje, Grad Prestranek,
nedelja, 24.06.2012

HORSEMANSHIP WALK AND TROT
1. Tajda Marenk (Century Tabasco, QH)
2. Kim Janežič (Dry Midnight Badger, QH)

HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
2. Matej Rudolf (Dandy Snapper, QH)
3. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa)

– ocenjevalni list HORSEMANSHIP –

TRAIL YOUTH
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH), 68
2. Natja Griljc (Glo Brandy, QH), 67

TRAIL AMATEUR
1. Tadej Klaužar (GK Dreamboy, Appaloosa), 61
2. Matej Rudolf (Dandy Snapper, QH), 0

– ocenjevalni list TRAIL –

REININIG YOUTH
1. Jaka Brolih Del Bello (SLJ Hope Im Juicy, QH), 69
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 68,5
3. Ana Matičič (Sunlight Boss, QH), 67,5

REINING LADIES
Tamara Pavlovič (Miss Alex Cody, QH), 0
Nataša Sitar (Iron Olena, QH), 0

– ocenjevalni listi REINING YOUTH in LADIES –

REINING ROOKIE
1. Gal Grahelj (Top Secret Glo, QH), 69
2. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 68,5
3. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 68
3. Aleksander Gombač (Tic Tac Surprise, QH) 68
5. Tamara Pavlovič (Miss Alex Cody, QH), 63,5
6. Ana Matičič (Sunlight Boss, QH), 59,5
7. Nataša Sitar (Iron Olena, QH), 58,5
Jaka Brolih Del Bello (SLJ Hope Im Juicy, QH), 0
Blaž Nemanič (Win Please, QH), 0

– ocenjevalni list REINING ROOKIE –

REINING NON PRO
1. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 70,5
2. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH), 68,5
3. Aleksander Gombač (Tic Tac Surprise, QH), 67
4. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH), 65,5

– ocenjevalni list REINING NON PRO –

REINING OPEN
1. Blaž Nemanič (Iron Olena, QH), 69,5
2. Brane Ložar (Antarmiro, QH), 69
3. Gal Grahelj (Bueno Cash Quixote, QH), 68,5
4. Blaž Nemanič (ARC Rooster Surprise, QH), 68
Blaž Nemanič (Sunlight Boss, QH), 0
Martin Šraj (SM Lesly San Tari CD, QH), 0
Angel Angelov (Little Spanish Devil, QH), 0

– ocenjevalni list REINING OPEN –

Cenjeni ljubitelji westerna, konjeniškega športa in konj – pozor!

KONJENIŠKI KLUB RADOMLJE vas vabi na western tekmovanje za državno prvenstvo SIQHA,
ki se bo odvijalo na Gradu Prestranek, v soboto 23. in nedeljo 24. junija 2012,
s pričetkom ob 10.00 uri!

Več »