ŽIVI ZAZNAMKI

SIQHA

Slovensko združenje quarter konja

Prispevki objavljeni v mesecu Jun, 2010

Rezultati DP 2010

18.6.2010

KK Litija, Litija
sobota, 11.09.2010
I. WALK&TROT HORSEMANSHIP
1. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day, QH)
2. Aleksander Ržišnik (, QH)
3. Matej Novak ( QH)

II. HORSEMANSHIP YOUTH
1. Sara Gombač (SM Taris Sunny Day, QH)
2. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP, QH)
3. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
4. Marko Kranjc (Boogys Rosalie, QH)

III. HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Sara Gombač (SM Taris Sunny Day, QH)
2. Barbara Boben (Las Speedy, QH)

IV. WALK&TROT TRAIL
1. Brina Dacar (SM Taris Sunny Day, QH)
2. David Novak ( , QH)

V. TRAIL YOUTH
1. Sara Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)
2. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
3. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
4. Marko Vašcer (Cal Bar Roxy MP, QH)

VI. TRAIL AMATEUR
1. Sara Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)
2. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
3. Miro Uhan (Strela)
4. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)


Ranč Ložar, Študa pri Domžalah
nedelja, 22.08.2010
Foto album tekmovanja
I. REINING YOUTH/LADIES
1. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH) 69 točk
2. Lara Jerak (ARC Rooster Surprise, QH) 65,5 točk
3. Jaka Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH) 63,5 točk
4. Manuel Skerget (MR Olena, QH) 56,5 točk
Nataša Sitar (Miss Spat O Lena, QH) 0

II. HORSEMANSHIP YOUTH
1. Sara Gombač (SM Taris Sunny Day, QH)
2. Marko Kranjc (Boogys Rosalie, QH)
3. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
4. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
4. Marina Hrženjak (Bueno Cash Quixote, QH)

III. HORSEMANSHIP AMATEUR
1. Dagmar Jantscher (Peppys Great Redskin, QH)
2. Sara Gombač (SM Taris Sunny Day, QH)
3. Ingrid Regner (Hickout Rietta, QH)
4. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
Daša Šfiligoj (Classic Bright Sun, App)

IV. REINING ROOKIE
1. Brane Ložar (Miss Spat O Lena, QH), 68 točk
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH) 67 točk
3. Nataša Sitar (Miss Spat O Lena, QH) 66,5 točk
4. Dagmar Jantscher (Peppys Great Redskin, QH) 66 točk
5. Ingrid Regner (Hickout Rietta, QH) 65,5 točk
5. Brane Ložar (Sandhill Sugar Chic, QH) 65,5 točk
Lara Jerak (ARC Rooster Surprise, QH) 0

V. REINING NON PRO
1. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH) 68 točk
2. Martin Šraj (SM Hickory Mis CD, QH) 66,5 točk
Martin Šraj (Again Jack, QH) 0
Brane Ložar (Miss Spat O Lena, QH) 0

VI. TRAIL YOUTH
1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
2. Sara Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)
3. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
4. Marina Hrženjak (Bueno Cash Quixote, QH)

VII. TRAIL AMATEUR
1. Maksimiljan Božnar (Classic Bright Sun, App)
2. Sara Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)
3. Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
4. Marina Hrženjak (Bueno Cash Quixote, QH)

VIII. WESTERN PLEASURE
1. Maksimiljan Božnar (Ooh I Feel So Good, QH)
2. Daša Šfiligoj (Classic Bright Sun, App)
3.  Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
4.  Natja Griljc (Glo Brandy, QH)
5.   Marina Hrženjak (Bueno Cash Quixote, QH)

IX. REINING OPEN
1. Fabio Polesel (ARC Rooster Surprise, QH) 71 točk
2. Martin Šraj (Again Jack, QH) 70,5 točk
3. Fabio Polesel (Bueno Cash Quixote, QH) 70 točk
4. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH) 69,5 točk
4. Ferdinand Skerget (Peppys Great Redskin, QH) 69,5 točk
6. Ferdinand Skerget (Listen To Moby, QH) 67,5 točk
6. Ferdinand Skerget (Hickout Rietta, QH) 67,5 točk
8. Ferdinand Skerget (Shadow Sky, QH) 67 točk


Ranč Prebil, Temenica
nedelja, 13.06.2010
Foto album tekmovanja
1. HORSEMANSHIP

Walk&trot – Ajda Zajec (Classic Bright Sun, App)

Youth – 1. Sara Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)
2. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
3. Niki Janežič (Princ Secondo)
4. Natja Grilc (Miss Spat O Lena, QH)

Novice Amateur – Daša Šfiligoj (Sheza Bonny Lena, P)

2. TRAIL:

Youth – 1. Niki Janežič (Dry Midnight Badger, QH)
2. Sara Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)

Novice amateur – 1. Jože Čož (Pepy Tuff, P)
2. Sandi Gombač (Pretty Star Go Tari, QH)

3. REINING

Rookie – 1. Branko Ložar (Miss Spat O Lena, QH)
2. Maruša Flajs (Puro Chic Fritz, QH)
Nataša Sitar (Miss Spat O Lena, QH)

Non Pro – 1. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH)
2. Blaž Nemanič (Arc Rooster Surprise, QH)
3. Martin Šraj (SM Rookita Topsail, QH)
4. Branko Ložar (Miss Spat O Lena, QH)

Open – 1. Angel Angelov (Sand Hill Sugar Chic, QH)
2. Angel Angelov (Puro Chic Fritz, QH)
3. Blaž Nemanič (Arc Rooster Surprise, QH)
4. Uroš Brolih (SLJ Hope Im Juicy, QH)
5. Angel Angelov (Mister Jack Lightning, QH)
6. Martin Šraj (SM Smart CD Lena, QH)

NOVO: REZULTATI IN FOTOGALERIJA!

I . W E S T E R N P R I R E D I T E V
IN DAN ODPRTIH VRAT
RANČA PREBIL, TEMENICA
13.06.2010

Organizator:
KD Ranč Prebil, Temenica 10, 1296 Šentvid pri Stični
Tel.: 0038641 27 84 59; E-mail: ranc.prebil@gmail.com
Št. TRR: 020410257563032

1. TEKMOVANJE V VSEH WESTERN DISCIPLINAH
ŠTEJE ZA DRŽAVNO PRVENSTVO SIQHA – SODNIK GA. IRIS OPLUSTIL ( AUSTRIJA )
2. SPRETNOSTNO TEKMOVANJE V DVOVPREGAH – HLADNOKRVNI KONJI
3. SPRETNOSTNO JAHANJE – POLIGON

Več »

About Us

SIQHA je od maja 2009 AQHA International Affiliate – uradno mednarodno priznana podružnica AQHA. Od januarja 2012 je SIQHA članica Federation of European Quarter Horse Associations, FEQHA. Od 27. 6. 2013 imamo status PRIZNANE REJSKE ORGANIZACIJE v R Sloveniji!

Recent Comments